Справа № 138/2595/21
Провадження №:3/138/1520/21
24 грудня 2021 року м. Могилів-Подільський
Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Савкова І.М., розглянувши в приміщенні міськрайсуду матеріали, які надійшли з Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та зареєстрованого АДРЕСА_1 , жителя АДРЕСА_2 , громадянина України, непрацюючого, на утриманні неповнолітні діти - 2007 та 2012 років народження (зі слів), паспорт серії НОМЕР_1 ,-
за ч.1 ст.122-2 КУпАП, -
23.08.2021, о 10 год. 10 хв., по вул.Гоголя, 8, в м.Могилів-Подільському Вінницької області, водій ОСОБА_1 керуючи автомобілем марки «Опель Астра» д.н.з. НОМЕР_2 , не виконав вимогу працівника поліції про зупинку транспортного засобу, був зупинений шляхом переслідування на службовому автомобілі.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122-2 КУпАП визнав в повному обсязі, в скоєному щиро розкаюється.
Крім того, його вина у вчинені даного правопорушення підтверджується матеріалами справи, зокрема даними протоколу про адміністративне правопорушення від 23.08.2021 серії ААБ №024661, в якому викладено обставини правопорушення.
Заслухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст.122-2 КУпАП, а саме: невиконання водіями вимог поліцейського про зупинку транспортного засобу.
Разом з тим, відповідно до пункту 7 частини першої статті 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Згідно ч.2 ст. 38 КУпАП - стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Як вбачається з матеріалів справи, адміністративне правопорушення було вчинено 23.08.2021. Протокол надійшов до Могилів-Подільського міськрайонного суду після доопрацювання 25 листопада 2021 року.
Справа призначена до розгляду на 10.12.2021 -було відкладено у зв'язку з неявкою ОСОБА_1 , відсутністю даних про своєчасне сповіщення про місце і час розгляду справи.
Оскільки, на день розгляду справи 24.12.2021 строки передбачені ч.2 ст. 38 КУпАП минули, суд приходить до висновку справу про адміністративне правопорушення закрити у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Керуючись ч.2 ст.38, ч.1 ст.122-2, п.7 247, п.3 ч.1 284 КУпАП,-
Справу про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст.122-2 КУпАП закрити, у зв'язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду через Могилів-Подільський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: І.М.Савкова