Ухвала від 22.12.2021 по справі 640/15824/20

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/15824/20

УХВАЛА

"22" грудня 2021 р. м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Пилипенко О.Є. та суддів Глущенко Я.Б., Собківа Я.М., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 вересня 2021 р. у справі за адміністративним позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» до Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві про визнання протиправним та скасування припису,

ВСТАНОВИЛА:

У відповідності до п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Предметом апеляційного оскарження є судове рішення, яке прийняте судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Апеляційна скарга Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» містить клопотання про розгляд справи за участю його представника.

Відповідно до ч. 2 ст. 311 КАС України підставою для розгляду справи в іншому порядку, ніж передбачений ч. 1 ст. 311 КАС України, є висновок суду про необхідність її розгляду у судовому засіданні.

Разом з тим, саме по собі клопотання сторони про розгляд справи за її участю, яка відповідно до закону може розглядатися в порядку письмового провадження, не є достатньою підставою для призначення її до розгляду у відкритому судовому засіданні.

Такий висновок відповідає правовій позиції Великої Палати Верховного Суду, викладеній в ухвалі від 27 серпня 2019 року у справі № 826/7244/18, відповідно до якої бажання сторін у справі викласти під час публічних слухань свої аргументи, висловлені ними в письмових та додаткових поясненнях, не зумовлюють необхідності призначення справи до розгляду з викликом її учасників.

З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 311 КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

У задоволенні клопотання Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» про розгляд справи за участю його представника - відмовити.

Призначити справу за адміністративним позовом Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» до Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві про визнання протиправним та скасування припису до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження на "15" лютого 2022 р.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач: О.Є.Пилипенко

Судді: Я.Б.Глущенко

Я.М.Собків

Попередній документ
102166057
Наступний документ
102166059
Інформація про рішення:
№ рішення: 102166058
№ справи: 640/15824/20
Дата рішення: 22.12.2021
Дата публікації: 28.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (20.07.2022)
Дата надходження: 12.07.2022
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування припису
Розклад засідань:
11.05.2026 20:27 Шостий апеляційний адміністративний суд
11.05.2026 20:27 Шостий апеляційний адміністративний суд
11.05.2026 20:27 Шостий апеляційний адміністративний суд
15.02.2022 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПИЛИПЕНКО ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА
ТАЦІЙ Л В
суддя-доповідач:
ПИЛИПЕНКО ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА
ТАЦІЙ Л В
відповідач (боржник):
Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві
Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві
заявник апеляційної інстанції:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київради ( Київської міської державної адміністрації ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
заявник касаційної інстанції:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київради ( Київської міської державної адміністрації ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
позивач (заявник):
Комунальне підприємство виконавчого органу Київради ( Київської міської державної адміністрації ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
представник позивача:
Олійник Олександра Володимирівна
суддя-учасник колегії:
ГЛУЩЕНКО ЯНА БОРИСІВНА
СОБКІВ ЯРОСЛАВ МАР'ЯНОВИЧ
СТЕЦЕНКО С Г
СТРЕЛЕЦЬ Т Г