21 грудня 2021 року СєвєродонецькСправа № 360/1134/21
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Шембелян В. С., розглянувши в порядку письмового провадження питання про продовження строку підготовчого провадження та відкладення підготовчого засідання в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Луганської обласної прокуратури про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
В провадженні Луганського окружного адміністративного суду перебуває вищезазначена справа.
Ухвалою суду від 12 березня 2021 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження.
Ухвалою суду від 11 травня 2021 року зупинено провадження у справі.
Ухвалою суду від 21 грудня 2021 року поновлено провадження у справі.
Враховуюсь положення частини дев'ятої статті 205 КАС України, суд постановляє ухвалу в письмовому провадженні.
Згідно з частиною другою статті 173 КАС України завданням підготовчого провадження є остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Згідно з частиною 4 статті 173 КАС України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
З метою всебічного, об'єктивного та повного розгляду справи, враховуючи необхідність визначення обставин справи, які підлягають встановленню та зібрання відповідних доказів, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів та відкласти підготовче засідання.
Керуючись ст. ст. 173-183, 243, 248 КАС України, суд, -
Продовжити строк підготовчого провадження у справі № 360/1134/21 на 30 днів.
Відкласти підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Луганської обласної прокуратури про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії до 06 січня 2022 року.
Наступне підготовче засідання призначити на 06 січня 2022 року о 13 год. 30 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, 18.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання її судею та оскарженню не підлягає.
СуддяВ.С. Шембелян