про відкриття провадження у справі
Справа № 126/2793/21
Провадження № 2-о/126/93/2021
"22" грудня 2021 р. м. Бершадь
Суддя Бершадського районного суду Вінницької області Гуцол В. І.,
розглянувши заяву ОСОБА_1 за участю заінтересованої особи Бершадської міської ради про встановлення факту постійного проживання разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини,
Заявниця ОСОБА_1 звернулась до суду за участю заінтересованої особи Бершадської міської ради з заявою про встановлення факту постійного проживання разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини.
Заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України.
Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Справа буде розглядатися в порядку окремого провадження на підставі ч. 2ст. 293 ЦПК України.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.19,175,177,187,293,294 ЦПК України,
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 за участю заінтересованої особи Бершадської міської ради про встановлення факту постійного проживання разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини.
Призначити судове засідання в приміщенні Бершадського районного суду Вінницької області на 10 год. 30 хв. 23.02.2022.
Копію ухвали направити заявнику та заінтереосваній особі.
В судове засідання викликати заявника та заінтересовану особу.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності, а в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. І. Гуцол