П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
22 грудня 2021 р.м.ОдесаСправа № 540/1084/21
П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача: Крусяна А.В.
суддів: Градовського Ю.М. , Яковлєва О.В.
розглянувши можливість призначення до розгляду справи за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 09 червня 2021 року у справі за позовом фермерського господарства "Агропродукт" до Державної податкової служби України , Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду з'ясовані питання та здійсненні підготовчі дії, передбачені ст.306 КАС України та відповідно до ст. 311 КАС України, справа може бути призначена до розгляду в порядку письмового провадження.
Керуючись ст.ст. 306, 307, 311 КАС України, суд, -
Підготовку до розгляду адміністративної справи закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження в приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Крусян А.В.
Судді Градовський Ю.М. Яковлєв О.В.
| № рішення: | 102123435 |
| № справи: | 540/1084/21 |
| Дата рішення: | 22.12.2021 |
| Дата публікації: | 24.12.2021 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | П'ятий апеляційний адміністративний суд |
| Категорія справи: | Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; реалізації податкового контролю |
| Стадія розгляду: | Призначено склад суду (19.12.2022) |
| Дата надходження: | 19.12.2022 |
| Предмет позову: | про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії |