Справа № 545/4068/21
Провадження № 2/545/1671/21
21.12.2021 р. м. Полтава
Суддя Полтавського районного суду Полтавської області Кіндяк І.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька, -
Позивач звернулась до суду із позовом до відповідача про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька
Подана заява не відповідає вимогам ст.ст. 175 і 177 ЦПК України, зокрема:
- не надано доказів які б підтверджували факт порушення прав позивача з боку відповідача і яким саме чином;
- не сплачено судовий збір за кожною заявленою позовною вимогою, виходячи з того, що відсутні правові підстави для застосування положень п. 3 ч. 1 ст. 5 ЗУ «Про судовий збір»;
- відсутнє зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Без усунення вказаних недоліків заява не може бути прийнята до провадження суду.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, позовна заява, подана без додержання вимог ст.ст. 175,177 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ч. 1 ст.185 ЦПК України, -
Позов заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька, - залишити без руху, надавши позивачеві строк для усунення недоліків протягом десяти календарних днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.
Попередити позивача, що відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України в разі невиконання ухвали суду у встановлені строки, позовна заява буде вважатись неподаною та підлягатиме поверненню позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Полтавського районного суду
Полтавської області І.С. Кіндяк