08500, м. Фастів, вул. Івана Ступака, 25, тел. (04565) 6-17-89, факс (04565) 6-16-76, email
inbox@fs.ko.court.gov.ua
1-кс/381/1566/21
381/2109/21
про надання тимчасового доступу до речей та документів
16 грудня 2021 року слідчий суддя Фастівського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 , з участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянув клопотання слідчого СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області, ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей та документів у кримінальному провадженні № 42021112310000051 від 08 червня 2021 року за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України,-
16.12.2021 клопотання подане слідчим СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Фастівської окружної прокуратури ОСОБА_4 про надання тимчасового доступу до речей та документів відповідає вимогам ст. 160 КПК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що комунальним некомерційним підприємством Фастівської районної ради « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (після перейменування КНП Фастівської міської ради « ІНФОРМАЦІЯ_2 », надалі за текстом - Замовник) 14.09.2020 на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_3 оприлюднено оголошення № UA-2020-09-14-002542-с про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю робіт «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення КНП ФРР « ІНФОРМАЦІЯ_2 », АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015:45454000-4 - Реконструкція).
За змістом оголошення про проведення відкритих торгів очікувана вартість предмета закупівлі становила 10 872 532,80 грн.
Рішенням виконувача обов'язків уповноваженої особи Замовника ОСОБА_5 від 14.09.2020, оформленого протоколом № 107, затверджено тендерну документацію для процедури - відкриті торги на закупівлю робіт за вищевказаним предметом закупівлі.
Відповідно до реєстру отриманих тендерних пропозицій для участі у процедурі закупівлі подали пропозиції 3 учасники, а саме:
- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » з остаточною пропозицією в сумі 9 503 599,20 грн.;
- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » з остаточною пропозицією в сумі 9 503 599,00 грн.
- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » з остаточною пропозицією в сумі 8 799 913,61 грн.
За результатами розгляду 02.10.2020 тендерної пропозиції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » уповноваженою особою Замовника ОСОБА_5 прийнято рішення про відповідність тендерної пропозиції учасника вимогам тендерної документації.
Згідно протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 02.10.2020 № 114, за результатами розгляду пропозиції учасника в проведенні відкритих торгів закупівлі UA-2020-09-14-002542-с, виконуючим обов'язки уповноваженої особи ОСОБА_5 прийнято рішення про намір укласти договір з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » в результаті проведення відкритих торгів закупівлі робіт «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення КНП ФРР « ІНФОРМАЦІЯ_2 », АДРЕСА_1 » UA-2020-09-14-002542-с (код ДК 021:2015:45454000-4 - Реконструкція) та оприлюднено останню в електронній системі закупівель.
Між ІНФОРМАЦІЯ_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 ) « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » 13.10.2020 укладено договір підряду № 154 по об'єкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення КНП ФРР « ІНФОРМАЦІЯ_2 », АДРЕСА_1 » UA-2020-09-14-002542-с (код ДК 021:2015:45454000-4 - Реконструкція). Загальна вартість робіт за договором склала 8 799 913,61 грн. (у тому числі ПДВ 1 466 652,27 грн.).
КНП ІНФОРМАЦІЯ_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 ) « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » 29.12.2020 укладено та оприлюднено в системі закупівель додаткову угоду № 1 до договору підряду № 154 від 13.10.2020, згідно якої строк виконання договору продовжено до 30.05.2021.
Надалі, додатковою угодою №2 від 28.05.2021 до договору підряду № 154 від 13.10.2020, що оприлюднена в системі закупівель 31.05.2021, продовжено строк виконання робіт до 30.08.2021.
Слід зазначити, що Законом України «Про публічні закупівлі», встановлено правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальних громад.
Метою вказаного Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.
Відповідно до вимог ст. 5 вказаного Закону закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, недискримінації учасників та рівного ставлення до них, об'єктивного та неупередженого визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Зі змісту положень ст. 1 вказаного Закону вбачається, що умови проведення публічних закупівель визначаються тендерною документацією замовника. Вимоги до тендерної документації замовника передбачено нормами ст. 22 Закону.
Пунктом 2 частини 2 статі 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до ст. 16 цього Закону, вимоги, встановлені ст. 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
У п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що у тендерній документації міститься серед іншого також інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Відповідно до п. 18 ст. 1 Закону, переможець процедури закупівлі - учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у ст. 17 цього Закону і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації (ч. 1 ст. 26 Закону).
За правилами ч.ч. 1, 9, 15 ст. 29 Закону оцінка тендерних пропозицій/пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону.
Після оцінки тендерних пропозицій/пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації/оголошення про проведення спрощеної закупівлі тендерну пропозицію/пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною. За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції/пропозиції замовник визначає переможця процедури закупівлі та приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю згідно з цим Законом.
При цьому, статтею 16 вказаного Закону передбачено, що замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема, наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій (п. 1 ч. 2 ст. 16 Закону).
Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює такий кваліфікаційний критерій як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців (абз. 2 ч. 3 ст. 16 Закону).
Як зазначалося вище, тендерну документацію щодо проведення відкритих торгів на закупівлю робіт по об'єкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення КНП ФРР « ІНФОРМАЦІЯ_2 », АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015:45454000-4 - Реконструкція) оприлюднено в електронній системі закупівель 14.09.2020.
Відповідно до п. 5.1 тендерної документації на проведення відкритих торгів на закупівлю вищезазначених робіт, затвердженої рішенням виконуючого обов'язки уповноваженої особи протокол № 107 від 14.09.2020 (надалі тендерна документація), для участі у процедурі закупівлі учасник повинен надати документи, які підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, а саме наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій (згідно Додатку 1).
У свою чергу згідно Додатку 1 до тендерної документації учасник повинен надати довідку про наявність необхідного обладнання та матеріально-технічної бази для виконання умов договору, згідно з технологічними вимогами заявлених робіт у Додатку №2 та подати тендерну пропозицію із дотриманням вимоги щодо наявності техніки. У довідці обов'язково зазначити право володіння/користування відповідним обладнанням, технікою тощо.
Якщо Учасник є власником, зазначається «власний», в інших випадках - зазначається «право користування» (договір оренди, лізингу або в інший спосіб, визначений законодавством України).
У разі, якщо техніка не є власністю учасника, а залучена, то учасником на всю, вказану у довідці техніку (транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини, механізми, обладнання та устаткування), додатково подаються:
- скановані копії виготовлені з оригіналів договорів дійсних та чинних, протягом всього строку виконання договору про закупівлю: оренди (лізингу), суборенди та інше (договори, що посвідчують право користування: оренди, суборенди та інше, крім лізингу, на всю техніку, надану учасником у складі тендерної пропозиції, мають бути укладені на строк, що дорівнює або перевищує строк виконання договору про закупівлю, або містити умови про можливість його пролонгації, у разі якщо його строк менше строку договору про закупівлю, на строк виконання робіт);
- сканована копія виготовлена з оригіналу листа-підтвердження орендодавця, лізингодавця або іншої особи, яка зазначена у відповідному договорі, щодо незаперечення використання його машин, механізмів, обладнання та інше для виконання робіт учасником за предметом закупівлі на весь строк виконання робіт за предметом закупівлі.
У тому разі, якщо орендодавець, лізингодавець та інші особи, які є стороною наданого учасником в складі тендерної пропозиції договору оренди, лізингу тощо, не є власниками цієї техніки, тендерна пропозиція учасника має також містити:
- посвідчену власником копію документу, який підтверджує право власності на вказану техніку (якщо власником є фізична особа - копія має бути посвідчена нотаріально);
- копії договорів, укладених з власником, які підтверджують право орендодавця, лізингодавця та інших осіб, які не є власниками цієї техніки, надавати у користування техніку, необхідну для виконання робіт на весь строк за предметом закупівлі.
На підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » надано довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази без номера та дати, а також скановану копію договору на надання послуг спецтехніки від 01.04.2020 №01/04-ФС, укладений з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », разом з 2 додатками.
Перелік обладнання/транспортних засобів, наведених у довідці ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », директором якого є ОСОБА_6 , повністю відповідає переліку обладнання/транспортних засобів, зазначених у додатках до договору на надання послуг спецтехніки від 01.04.2020 № 01/04-ФС, укладеного з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », директором якого є ОСОБА_7 .
При цьому, директори ОСОБА_6 та ОСОБА_7 зазначених товариств є одночасно єдиними засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками як ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », так і ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 ».
Крім того, на виконання вимог тендерної документації ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » в складі тендерної пропозиції надано довідку без номера та дати, відповідно до змісту якої ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » в особі директора ОСОБА_7 не заперечує проти використання ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » обладнання та транспортних засобів для виконання робіт по об'єкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення КНП ФРР « ІНФОРМАЦІЯ_2 », АДРЕСА_1 ».
У той же час, встановлено, що довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, наданої ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » містить недостовірну інформацію щодо наявності у користуванні вказаного підприємства відповідного обладнання/транспортних засобів, а договір на надання послуг спецтехніки від 01.04.2020 № 01/04-ФС, укладений з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » з додатками, а також лист-підтвердження, підготовлений ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » не підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам зазначеного учасника закупівлі.
Так, відповідно до положень ч. 1 ст. 761 ЦК України право передання майна у найм має власник речі або особа, якій належать майнові права.
Поряд з цим, в договорі від 01.04.2020 № 01/04-ФС не вказано, яке саме майнове право на відповідні механізми та транспортні засоби має орендодавець.
За змістом пунктів 1.1, 1.3 договору оренди № 01/04-ФС від 01.04.2020 виконавець має, в порядку та на умовах, визначених цим договором надати замовнику відповідні послуги з оренди наступною технікою, кількість та різновид яких визначається специфікацією та додатком №1.
Виконавець у разі необхідності та на прохання замовника може надати в оренду іншу техніку, про що складається додаткова угода.
Згідно з додатком № 1, який долучено до договору про надання послуг спецтехніки, Орендодавець надає, а Орендар приймає відповідні послуги з оренди наступної техніки:
1. Асфальтоукладач VOGELE 11.82, 2008 року випуску, д.н.з НОМЕР_1 ;
2. Каток НАММ-Нд-7.0 12 т, 2008 року випуску, д.н.з. НОМЕР_2 ;
3. Каток НАММ-Нд-9.0 16 т, 2007 року випуску, д.н.з. НОМЕР_3 ;
4. Каток НАММ-Нд-11.0 20 т, 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_4 ;
5. Шляхова фреза WIRTGEN НОМЕР_5 , 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_6 ;
6. Шляхова фреза WIRTGEN НОМЕР_7 , 2007 року випуску, д.н.з. НОМЕР_8 ;
7. Сідловий тягач МАЗ-642205-220, 2007 року випуску, д.н.з. НОМЕР_9 ;
8. Самоскид МАЗ-551605-221-024 20 т, 2007 року випуску, д.н.з. НОМЕР_10 ;
9. Самоскид МАЗ-551605-221-024 20 т, 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_11 ;
10. Самоскид МАЗ-551605-221-024 20 т, 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_12 ;
11. Самоскид МАЗ -551605-221-024 20 т, 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_13 ;
12. Бульдозер Т-170, 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_14 ;
13. Бульдозер Т-170, 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_15 ;
14. Екскаватор НОМЕР_16 , 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_17 ;
15. Екскаватор НОМЕР_16 , 2006 року випуску, д.н.з. НОМЕР_18 .
Відповідно до п. 1 Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2009 № 694 (надалі Порядок №694), цей Порядок визначає процедуру відомчої реєстрації, перереєстрації, тимчасової реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, здійснення інших заходів, пов'язаних з реєстрацією та веденням обліку машин.
Пунктом 2 Порядку №694 реєстрація та зняття з обліку машин проводяться територіальними органами ІНФОРМАЦІЯ_10 (територіальні органи ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
Згідно п.п. 5, 6, 7 Порядку №694 передбачено, що на кожну зареєстровану машину видається свідоцтво про реєстрацію машини або талон тимчасового обліку машини, зразки яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.1992 та номерний знак, що виготовляється згідно з державними стандартами.
Машина реєструється за її власником як за юридичною або фізичною особою.
Відомості про машину, власника, номерний знак, серію і номер реєстраційного документа та інші дані у випадках, визначених цим Порядком, заносяться до книги реєстрації машин або книги тимчасової реєстрації машин, зразки яких затверджуються Мінекономіки, та до уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи, створеної Держпродспоживслужбою.
Відповідно до листа ІНФОРМАЦІЯ_11 від 15.04.2021 № 13-13/2434 відомості про реєстрацію вищевказаних транспортних засобів (визначених в пунктах 1-6, 12-15 договору № 01/04-ФС від 01.04.2020 та довідках, поданих відповідачем) в Єдиному реєстрі для ведення автоматизованого обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів відсутні.
Також зазначено, що під державними номерними знаками НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_6 , НОМЕР_8 , НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 зареєстровані відповідно трактор колісний Беларус-892 (власник ОСОБА_8 ), трактор колісний ЮМЗ-6 (власник ОСОБА_9 ), напівпричіп Shandong (власник ОСОБА_10 ), трактор колісний МТЗ-82.1 (власник ПП « ОСОБА_11 »), трактор колісний Беларус-82.1 (власник ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 »), трактор колісний МТЗ-80 (власник ОСОБА_12 ), трактор колісний МТЗ-892 (власник ОСОБА_13 ), трактор колісний Т-25А (власник ОСОБА_14 ), мінітрактор КІОТІ СК35Н САВ (власник ОСОБА_15 ), екскаватор-навантажувач JCB3CX CONTRACTOR (власник ОСОБА_16 ).
Також, відповідно до листа ІНФОРМАЦІЯ_11 від 10.03.2021 № вих-10-03/2308-21 згідно даних уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи інформація щодо зареєстрованої техніки за ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » відсутня.
Відповідно до п.п. 1, 3 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 №1388, визначено, що цим Порядком встановлюється єдина на території України процедура державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, оформлення та видачі реєстраційних документів і номерних знаків.
Державна реєстрація транспортних засобів проводиться територіальними органами з надання сервісних послуг МВС з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів, правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану, а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій.
Відповідно до листів ІНФОРМАЦІЯ_13 від 26.03.2021 № 31/10-1246 та від 12.03.2021 № 31/10-1040 за ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » транспортні засоби на праві власності не значаться.
У свою чергу, під державним номером НОМЕР_11 зареєстровано легковий автомобіль ВАЗ 21144 (власник ОСОБА_17 ), під державним номером НОМЕР_12 зареєстровано легковий автомобіль Skoda Fabia (власник ОСОБА_18 ), під державним номерним знаком НОМЕР_13 зареєстровано легковий автомобіль Nissan Rogue (власник ОСОБА_19 ), під державним номером НОМЕР_10 зареєстровано автомобіль MAN (власник ОСОБА_20 ), під державним номером НОМЕР_9 будь-які транспортні засоби не значаться.
В судове засідання слідчий не з"явився, про день та час розгляду клопотання повідомлений належним чином, до канцелярії суду подав письмову заяву з проханням розглянути клопотання в його відсутності та задовольнити.
Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
З метою запобігання витоку інформації та загрози утилізації вищезазначеної документації, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України, суд вважає за можливе розглянути дане клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться вищезазначені документи.
Згідно вимог ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Тимчасовий доступ до речей і документів - це один із видів забезпечення кримінального провадження і відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України здійснюється на підставі ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів.
В частині 6 ст. 163 КПК України зазначено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів. Доступ особи до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, здійснюється в порядку, визначеному законом.
Судом встановлено, що є достатні підстави вважати, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », у складі тендерної пропозиції подало недостовірні відомості та недостовірні документи про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт за договором, внаслідок чого останнього визнано переможцем за результатами проведення зазначеної процедури закупівлі.
В ході досудового розслідування виникла необхідність у вилученні реєстраційної справи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », яка знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_14 , КОД ЄДРПОУ: НОМЕР_19 , КОАТУУ: АДРЕСА_2 що за адресою: АДРЕСА_3 з метою встановлення чи дійсно виплачувалися грошові кошти найманим працівникам вищезазначеного ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 ».
На підставі вищевикладеного, а також, враховуючи те, що не можливо отримати вказані відомості в інший спосіб, і у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, і з метою досягнення дієвості цього провадження є всі підстави для задоволення клопотання.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 159, 160, 163, 164 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання задовольнити.
Надати дозвіл слідчому СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_3 на тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю вилучення належним чином завірених копій, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_14 код ЄДРПОУ: НОМЕР_19 ,КОАТУУ: АДРЕСА_2 що за адресою: АДРЕСА_3 , а саме до реєстраційної справи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 ».
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1