вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
про відкриття апеляційного провадження
"21" грудня 2021 р. Справа№ 925/1309/21
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Яковлєва М.Л.
суддів: Шаптали Є.Ю.
Куксова В.В.
Розглянувши матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Креатив Імоті»
на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 25.11.2021
у справі №925/1309/21 (суддя Васянович А.В.)
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Креатив Імоті»
до товариства з обмеженою відповідальністю «Фудпленет»
про стягнення 927 000,00 грн.
Ухвалою Господарського суду Черкаської області від 25.11.2021 провадження у справі №925/1309/21 зупинено до набрання законної сили судовим рішенням Господарського суду Черкаської області зі справи №925/593/21.
Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням, позивач звернувся до Північного апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу Господарського суду Черкаської області від 25.11.2021 та дану справу направити до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 09.12.2021, вказану вище апеляційну скаргу передано на розгляд колегії суддів у складі: Яковлєв М.Л. - головуючий суддя; судді: Куксов В.В., Шаптала Є.Ю.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 13.12.2021 апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Креатив Імоті» на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 25.11.2021 у справі №925/1309/21 залишено без руху.
17.12.2021 через відділ документального забезпечення Північного апеляційного господарського суду від скаржника надійшла заява про усунення недоліків апеляційної скарги з доказами сплати судового збору у розмірі 2 270,00 грн.
Розглянувши апеляційну скаргу та заяву про усунення недоліків, колегією суддів підстав для повернення апеляційної скарги та відмови у відкритті апеляційного провадження не встановлено.
Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час винесення цієї ухвали до суду не надійшло.
З огляду на викладене, колегія суддів доходить висновку про наявність підстав для відкриття апеляційного провадження.
У відповідності до ст.270 ГПК України розгляд справ у суді апеляційної інстанції здійснюється у судовому засіданні з повідомленням учасників справи, крім випадків, передбачених частиною десятою цієї статті та частиною другою статті 271 цього Кодексу.
Частиною 2 статті 271 ГПК України визначено, що апеляційні скарги на ухвали суду першої інстанції, зазначені в пунктах 1, 5, 6, 8, 9, 12, 18, 31, 32, 33, 34 частини першої статті 255 цього Кодексу, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
Відповідно до ч.13 ст.8 ГПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
Виходячи із зазначених правових норм перегляд оскаржуваної ухвали суду підлягає здійсненню без повідомлення (виклику) учасників справи в порядку письмового провадження.
На підставі викладеного та керуючись статтями 8, 234, 235, 255, 251, 252, 254, 256, 262, 263, 267, 270, 271, 281 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -
1.Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Креатив Імоті» на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 25.11.2021 у справі №925/1309/21.
2.Розгляд апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Креатив Імоті» на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 25.11.2021 у справі №925/1309/21 здійснювати у порядку письмового провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.
3.Встановити учасникам справи строк для подачі всіх заяв (відзивів) та клопотань в письмовій формі протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали.
4.Довести до відома учасникам справи, що всі документи та письмові докази подаються виключно через відділ документального забезпечення Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А (І поверх).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Дата підписання - 21.12.2021.
Головуючий суддя М.Л. Яковлєв
Судді Є.Ю. Шаптала
В.В. Куксов