Ухвала від 20.12.2021 по справі 915/95/21

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

про поновлення

20 грудня 2021 року м. ОдесаСправа № 915/95/21

Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів,

головуючого судді: Колоколова С.І.

суддів: Головея В.М., Разюк Г.П.

за апеляційною скаргою Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”, в особі Миколаївської філії державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрація Миколаївського морського порту)

на рішення Господарського суду Миколаївської області від „07” липня 2021р., повний текст якого складено та підписано „16” липня 2021р.

у справі № 915/95/21

за позовом Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”, в особі Миколаївської філії державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрація Миколаївського морського порту)

до Товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства “Нібулон”

про стягнення грошових коштів у загальній сумі 6 775,47 коп.,

встановив:

В провадженні апеляційного господарського суду знаходиться апеляційна скарга ДП «АМПУ» в особі Миколаївської філії на рішення Господарського суду Миколаївської області від 07.07.2021 у справі № 915/95/21.

Ухвалою Південно-західного апеляційного господарського суду від 25.08.2021 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”, в особі Миколаївської філії державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрація Миколаївського морського порту), на рішення Господарського суду Миколаївської області від „07” липня 2021р. у справі №915/95/21. Розгляд апеляційної скарги Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”, в особі Миколаївської філії державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрація Миколаївського морського порту) ухвалено здійснювати у спрощеному позовному провадженні без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами в порядку письмового провадження.

Ухвалою Південно-західного апеляційного господарського суду від 23.10.2021 зупинено провадження у справі до закінчення перегляду у касаційному порядку Верховним Судом, зокрема, справи №915/127/20.

Відповідно до частини третьої статті 6 Закону України «Про доступ до судових рішень», суд при здійсненні судочинства може використовувати лише текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до Єдиного державного реєстру судових рішень.

02.12.2021 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднена постанова Верховного Суду по справі №915/127/20.

Отже, оскільки Верховним Судом закінчено перегляд судового рішення у справі №915/127/20, це є підставою для поновлення провадження у даній справі та розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами в порядку письмового провадження.

Керуючись ст.ст. 230, 234 ГПК України,

Південно-західний апеляційний господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Поновити апеляційне провадження у справі № 915/95/21 з 23.12.2021р.

2. Розглянути апеляційну скаргу Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» в особі Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Миколаївського морського порту) на рішення Господарського суду Миколаївської області від 07.07.2021 року в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами в порядку письмового провадження.

Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 235 ГПК України та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя С.І. Колоколов

Суддя В.М. Головей

Суддя Г.П. Разюк

Попередній документ
102051197
Наступний документ
102051199
Інформація про рішення:
№ рішення: 102051198
№ справи: 915/95/21
Дата рішення: 20.12.2021
Дата публікації: 22.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Південно-західний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (11.01.2022)
Дата надходження: 11.01.2022
Предмет позову: про стягнення грошових коштів у загальній сумі 6 775,47 коп.
Розклад засідань:
02.03.2021 11:40 Господарський суд Миколаївської області
27.04.2021 11:10 Господарський суд Миколаївської області
01.06.2021 11:30 Господарський суд Миколаївської області
07.07.2021 14:45 Господарський суд Миколаївської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛОКОЛОВ С І
ОГОРОДНІК К М
суддя-доповідач:
ДАВЧЕНКО Т М
ДАВЧЕНКО Т М
КОЛОКОЛОВ С І
ОГОРОДНІК К М
відповідач (боржник):
ТОВ сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН"
Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "Нібулон"
заявник:
ТОВ сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН"
заявник апеляційної інстанції:
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Миколаївської філії
заявник касаційної інстанції:
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Миколаївської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрація Миколаївського морського порту)
позивач (заявник):
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
ДП "Адміністрація морських портів України"
позивач в особі:
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Миколаївської філії
Миколаївська філія ДП "Адміністрація морських портів України" (адміністрація Миколаївського морського порту)
представник позивача:
Опанюк Дмитро Георгійович
суддя-учасник колегії:
ГОЛОВЕЙ В М
ЖУКОВ С В
ПЄСКОВ В Г
РАЗЮК Г П