Постанова від 24.11.2021 по справі 761/39376/21

Справа № 761/39376/21

Провадження № 3/761/10615/2021

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 листопада 2021 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Волошин Василь Олександрович, розглянувши матеріали, які надійшли з Управління патрульної поліції в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ч. 5 ст. 122 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

Із протоколу про адміністративне правопорушення від 14 жовтня 2021р. вбачається, що того ж дня о 15 год. 35 хв. водій ОСОБА_2 , керуючи транспортним засобом «Тойота», д.н.з. НОМЕР_1 , по вул. Січових Стрільців, 23 в м. Києві, при перестроюванні не надав перевагу автомобілю «Тойота» д.н.з. НОМЕР_2 (на синьому фоні), в наслідок чого змусив водія екстрено гальмувати. Своїми діями ОСОБА_2 порушив Правила дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність згідно зі ч. 5 ст. 122 КУпАП.

В судове засідання ОСОБА_2 не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся в установленому законом порядку.

Суд, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, а саме:

- протокол про адміністративне правопорушення серії ААБ №299546 від 14 жовтня 2021р., відповідно до якого ОСОБА_2 притягується до адміністративної відповідальності за ч. 5 ст. 122 КУпАП;

- письмові пояснення,

вважає, що ОСОБА_2 дійсно вчинив адміністративне правопорушення, передбачене за ч. 5 ст. 122 КУпАП, а саме: порушив Правила дорожнього руху, що могло спричинити ДТП.

На підставі викладеного, вважаю, що з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень ОСОБА_2 , буде необхідним та достатнім застосування до нього адміністративного стягнення, передбаченого санкцією ч. 5 ст. 122 КпАП України, у виді штрафу.

Керуючись ст. 33, ч. 5 ст. 122 КУпАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 122 КУпАП, притягнути його до адміністративної відповідальності за вчинення зазначеного адміністративного правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в сумі 1 445 /одна тисяча чотириста сорок п'ять/ грн. 00 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 454 /чотириста п'ятдесят чотири/ грн. 00 коп. на користь держави.

Роз'яснити ОСОБА_1 , що штраф має бути сплачений не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу в вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.

Зобов'язати відділ державної виконавчої служби повідомити про виконання постанови шляхом повернення останньої на адресу суду з відміткою про її виконання.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м. Києва.

Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з дня набрання постановою законної сили.

Суддя:

Попередній документ
101956109
Наступний документ
101956111
Інформація про рішення:
№ рішення: 101956110
№ справи: 761/39376/21
Дата рішення: 24.11.2021
Дата публікації: 17.12.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (03.11.2021)
Дата надходження: 03.11.2021
Розклад засідань:
24.11.2021 15:10 Шевченківський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВОЛОШИН ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
ВОЛОШИН ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Яковлєв Гліб Борисович