Рішення від 16.12.2021 по справі 640/3722/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 грудня 2021 року м. Київ № 640/3722/19

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Келеберди В.І., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Райт Пауер Енерджі Україна» до Енергетичної митниці ДФС про визнання протиправною та скасування картки відмови та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Райт Пауер Енерджі Україна» з позовом до Енергетичної митниці ДФС, у якому просить суд:

- визнати протиправною та скасувати картку відмови від 29 серпня 2018 року № UA903010/2018/00686 у прийнятті митної декларації від 23 червня 2018 року № UA903010/2018/010282;

- зобов'язати Енергетичну митницю ДФС здійснити митне оформлення товару «Електроенергія» (код УКТ ЗЕД: 2716000000) згідно з даними митної декларації від 23 червня 2018 року № UA903010/2018/010282 з урахуванням усіх прав декларанта, передбачених чинним митним законодавством України.

В обґрунтування позовних вимог, позивач зазначив, що оскаржувана картка відмови у прийнятті митної декларації є протиправною та підлягає скасуванню, з тих підстав, що постановою Подільського районного суду міста Києва від 07.12.2018 в справі № 758/13511/18 справу про адміністративне правопорушення відносно директора позивача ОСОБА_1 закрито у звязку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 472 МК України. Також, картка відмови не була складена протягом перших 4 робочих годин з моменту прийняття митної декларації, а була сформована лише через два з половиною місяці.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.04.2019 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін. Зобовязано Енергетичну митницю ДФС надати суду належним чином завірені копії картки відмови від 29.08.2018 № UA903010/2018/00686 у прийнятті митної декларації від 23 червня 2018 року № UA903010/2018/010282.

19.04.2019 до суду від відповідача надійшла копія картки відмови від 29.08.2018 у прийнятті митної декларації позивача від 23.06.2018. (а.с. 36)

06.05.2019 до суду від Енергетичної митниці ДФС надійшов відзив на позовну заяву, в якому представник відповідача заперечуючи проти задоволення позовних вимог, вказав на те, що оскаржуване рішення не підлягає задоволенню, оскільки позивачем не було подано періодичну митну декларацію (РР та ДР) а було подано декларацію типу АА, а також, не надано акт приймання-передачі завірений ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго». (а.с. 39-78)

Також, стороною відповідача було заявлено клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ДП «НЕК «Укргенерго» (ЄДРПОУ 0010027), з урахуванням того, що позивачем не надано акт передачі завірений саме ДП «НЕК «Укргенерго» та може бути обовязок щодо засвідчення акта приймання-передачі, чим буде виконано вимоги Порядку № 629. Суд вважає, що вказане клопотання відповідача є необґрунтованим та не підлягає задоволенню, адже вказані в ньому доводи не є підставою для застосування ст. 49 КАС України, та стосуються дій, направлених на завершення митного оформлення товару, водночас у межах розгляду даного спору суд перевіряє чи діяв відповідач при прийнятті оскаржуваного рішення з дотриманням чинного законодавства.

Дослідивши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає за необхідне зазначити таке.

Як вбачається з матеріалів справи, 23.06.2018 до відділу митного оформлення «Київ» митного поста «Центральний» митним брокером ТОВ «СПС ГРУП» (особа відповідальна за фінансове врегулювання - ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна») подано митну декларацію на товар «Електроенергія, постачання на Травень 2018р у кількості 97,000тис. КВт/г через ЛЕП Мукачеве - Velke Kapusany», якій присвоєно № UA903010/2018/010282.

До митної декларації відповідно до графи 44 МД подано наступні документи: Інвойс від 20.05.2018 № 1; Контракт від 03.01.2018 № 3; Доповнення до контракту від 31.05.2018 № 1; Договір про надання послуг митного брокера № МБО-01/12-06-18 (міститься у декларанта); Некласифікований документ Акт купівлі-продажу від 31.05.2018 № 1; Некласифікований документ Акт передачі ДП Енергоринок від 31.05.2018 № 1; Некласифікований документ Довідка від 31.05.2018 № Б/н; Некласифікований документ Акт прийому-передачі від 31.05.2018 № 1/05;

Поставка товару здійснювалася згідно з контрактом від 03.01.2018 № 3 між ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» (Україна) та Right power a.s. (Словаччина).

Відповідно до п. 4.1 контракту, фактичний обсяг поставленої електроенергії за місяць постачання за контрактом визначається ДП НЕК «Укренерго» (з врахуванням оперативного регулювання добового графіку постачання електроенергії, узгодженого технічними виконавцями перетоків ЛЕП, які вказані в п. 3.1), як сума узгоджених добових графіків постачання гідроенергії у місяці постачання в точках обліку ENTSO-E, приведених до умов поставки у довідності з п. 1.1. контракту.

Відповідно до п. 3.1 контракту, постачання електроенергії в Угорщину та/або Словаччину та/або Румунію за контрактом виконується по узгодженому між ДП НЕК «Укренерго» та/або MAVIR ZRt. Та/або SEPS, as. та/або Transelectrica S.A. далі іменуємо Технічні виконавці, а окремо виконавець, графіку з врахуванням перетоків по лініях електропередачі, що з'єднують «Острів» з Регіональною групою «Континентальна Європа» в межах Європейської мережі системних операторів з передачі електроенергії (ENTSO-E), а саме: (зокрема серед іншого) ЛЕП 750 кВ Західноукраїнська - Альбертинша; ЛЕП 400 кВ Мукачево - Велике Капушани; ЛЕП 400 кВ Мукачево - Шайосегед; ЛЕП 400 кВ Мукачево - Рошіорь; ЛЕП 220 кВ Мукачево - Кішварда; ЛЕП 220 кВ Мукачево - Тісалек.

Згідно з п. 4.3 договору, не пізніше 7-го числа місяця, наступного за місяцем постачання, на підставі інформації наданої НЕК «Укренерго», продавець складає та поставляє покупцеві електронною поштою та факсограмою, а також кур'єром, акт прийому-передачі електроенергії складається за формою, яка вказана в додатку № 2, що є невід'ємною частиною цього контракту.

29 серпня 2018 року Енергетичною митницею ДФС прийнято картку відмови № UA903010/2018/00686 у прийнятті митної декларації від 23 червня 2018 року № UA903010/2018/010282.

Також, на директора ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» було складено протокол про порушення митних правил № 0044/90301/18 від 28.08.2018.

Не погоджуючись з законністю та обґрунтованістю прийняття відповідачем картки відмови у прийнятті митної декларації, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 248 МК України, митне оформлення розпочинається з моменту подання органу доходів і зборів декларантом або уповноваженою ним особою митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та документів, необхідних для митного оформлення, а в разі електронного декларування - з моменту отримання органом доходів і зборів від декларанта або уповноваженої ним особи електронної митної декларації або електронного документа, який відповідно до законодавства замінює митну декларацію.

Згідно з ч. 1 ст. 255 МК України, митне оформлення завершується протягом чотирьох робочих годин з моменту пред'явлення органу доходів і зборів товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що підлягають митному оформленню (якщо згідно з цим Кодексом товари, транспортні засоби комерційного призначення підлягають пред'явленню), подання митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та всіх необхідних документів і відомостей, передбачених статтями 257 і 335 цього Кодексу.

Відповідно до норм ч. 1 ст. 318 МК України, митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

За змістом п. 5 ч. 1. ст. 335 МК України, під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України декларант, уповноважена ним особа або перевізник залежно від виду транспорту, яким здійснюється перевезення товарів, надають органу доходів і зборів в паперовій або електронній формі такі документи та відомості: при переміщенні трубопровідним транспортом та лініями електропередачі: а) зовнішньоекономічний договір (контракт) або інші документи, що підтверджують право володіння, користування та/або розпорядження товарами; б) акт прийому-передачі товарів або довідка, що підтверджує кількість товарів; в) комерційні та супровідні документи (за наявності їх у власника трубопровідного транспорту, лінії електропередачі) на товари, що переміщуються через митний кордон України, а на момент митного оформлення - рахунок-фактуру; г) найменування та адреса відправника товарів; ґ) найменування та адреса отримувача товарів; д) документи (дозволи, сертифікати), що підтверджують показники товару.

Відповідно до п. 21 Положення про митні декларації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 450, періодична митна декларація подається для декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України суднами закордонного плавання, трубопровідним транспортом або лініями електропередачі, припасів, періодичних друкованих видань та товарів, переміщення яких через митний кордон України планується з періодичністю не рідше ніж два рази протягом строку її дії.

За Класифікатором типів декларацій затверджений наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 № 1011, в напрямку Вивезення (ЕК) можуть подаватися такі типи митних декларацій: Митна декларація, заповнена у звичайному порядку - АА; Періодична митна декларація - РР; Додаткова декларація до періодичної митної декларації - ДР.

Відповідно до п. 2.1. розділу II Порядку та строків митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються лініями електропередачі затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 629 (надалі - Порядок), митне оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України лініями електропередачі, здійснюється митницею (митним постом), уповноваженою(им) на здійснення митних формальностей на лініях електропередачі.

Згідно з п. 2.2 розділу II Порядку, переміщення товарів через митний кордон України лініями електропередачі здійснюється на підставі оформленої періодичної митної декларації.

Відповідно до п. 2.3 розділу II Порядку, оформлення періодичної митної декларації при переміщенні товарів через митний кордон України лініями електропередачі відповідно до обраного митного режиму здійснюється у порядку, встановленому законодавством.

Згідно з нормами п. 2.4. розділу II Порядку, технологічне переміщення електроенергії через митний кордон України між енергосистемами країн (або їх частинами) декларуванню шляхом подання ситної декларації та випуску у митний режим не підлягає.

Технологічне переміщення визначається як різниця між сумарним обсягом електроенергії, яка переміщується через митний кордон України усіма міждержавними лініями електропередачі, що з'єднують енергосистему України (або її частину) з енергосистемами країн (або їх частинами), та обсягом електроенергії, яка переміщується через митний кордон України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами).

Облік обсягів технологічного переміщення електроенергії через митний кордон України та контроль за її компенсацією у розрахунковий період здійснює Національна енергетична компанія «Укренерго».

Відповідно до п. 2.5. розділу II Порядку, при переміщенні товарів через митний кордон України лініями електропередачі митниці (митному посту) надаються документи, передбачені пунктом 5 частини першої та частиною третьою статті 335 Митного кодексу України.

При цьому, як акт прийому-передачі товарів можуть використовуватися такі документи, оформлені за результатами переміщення електроенергії через митний кордон України (через межі вільної митної зони) у відповідному митному режимі за попередній календарний місяць: акт прийому-передачі електроенергії, підписаний сторонами зовнішньоекономічного договору (контракту) і завірений перевізником; акт прийому-передачі обсягів електроенергії, придбаної на оптовому ринку електричної енергії України у звітному періоді, або, у разі застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2014 року № 148 «Про особливості регулювання відносин у сфері електроенергетики на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя», акт прийому-передачі обсягів електроенергії, придбаної у звітному періоді, що подається під час експорту (переміщення) до вільної економічної зони Крим.

Так, згідно з п. 2.6. розділу II Порядку, для здійснення митного контролю та митного оформлення електроенергії, що переміщується через митний кордон України лініями електропередачі, державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго" та служба енергопостачання залізниці щомісяця не пізніше 15 числа надає митниці (митному посту), уповноваженій(ому) на здійснення митних формальностей на лініях електропередачі, відомості (довідку) про обсяги електроенергії, фактично переміщеної через митний кордон України протягом попереднього календарного місяця (у тому числі обсяги технологічного переміщення електроенергії та обсяги електроенергії за зовнішньоекономічними договорами (контрактами) із зазначенням їх реквізитів), напрямок її переміщення (експорт, імпорт, транзит, вільна митна зона), назву міждержавних або місцевих (локальних) електричних мереж.

Якщо державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго" забезпечує здійснення обліку обсягів електроенергії із застосуванням автоматизованих (дистанційних) систем обліку, дані відповідних систем можуть надаватись митниці (митному посту), уповноваженій(ому) на здійснення митних формальностей на лініях електропередачі, з використанням інформаційно- телекомунікаційних систем.

Відповідно до положень ч. 1. ст. 256 МК України, відмова у митному оформленні - це письмове вмотивоване рішення органу доходів і зборів про неможливість здійснення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через невиконання декларантом або уповноваженою ним особою умов, визначених цим Кодексом.

У силу норм ч. 2. ст. 256 МК України, у рішенні про відмову у митному оформленні повинні бути зазначені причини відмови та наведені вичерпні роз'яснення вимог, виконання яких забезпечує можливість митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення. Зазначене рішення повинно також містити інформацію про порядок його оскарження.

Відповідно до п. 7.1 Порядку, виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 631 (надалі Порядок № 631), у всіх випадках відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення оформлюється картка відмови за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку.

Картка відмови складається за допомогою АСМО у межах строку, відведеного статтею 255 Кодексу для завершення митного оформлення, посадовою особою органу доходів і зборів, якою прийнято рішення про відмову.

Згідно з п. 7.2. Порядку № 631, у картці відмови зазначаються причини відмови, наводяться вичерпні роз'яснення вимог, виконання яких забезпечує можливість прийняття митної декларації, ситного оформлення, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також вказується інформація про порядок оскарження рішення про відмову.

Картка відмови, оформлена як електронний документ, або електронний примірник картки відмови на паперовому носії надсилається Декларанту електронним повідомленням, засвідченим НЦП посадової особи органу доходів і зборів, яка прийняла рішення про відмову.

Для підтвердження отримання електронного примірника картки відмови програмним забезпеченням робочого місця Декларанта в автоматизованому режимі направляється до органу доходів і зборів відповідне електронне повідомлення із зазначенням дати й часу отримання картки відмови.

Так, на виконання приписів ст. 256 МК України та Порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа митницею було винесено картку відмови в прийнятті МД № 903010/2018/00686 відповідно до встановленої форми.

З оскаржуваного рішення (картки відмови) слідує, що в порушення п. 21 Положення про митні декларації затвердженого постановою Кабінету Міністрів країни від 21 травня 2012 № 450, Класифікатора типів декларацій затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20,09.2012 № 1011, Порядку та строків митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються лініями електропередачі затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 629, позивачем не було подано періодичну митну декларацію (РР та ДР), а було подано декларацію типу АА.

Крім того, в порушення контракту, Порядку та строків митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються лініями електропередачі затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 629, не було надано акт приймання-передачі завірений Державним підприємством «Національна енергетична компанія Укренерго».?

Тож, виходячи з вищевикладеного, слідує, що на той момент, Енергетична митниця ДФС правомірно відмовила в прийнятті митної декларації та не могла завершити митне оформлення декларації типу «АА».

Щодо посилань позивача на те, що рішенням у справі № 758/13511/18 справу про адміністративне правопорушення відносно директора позивача ОСОБА_1 закрито у звязку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 472 МК України, суд звертає увагу на таке.

Так, постановою Подільського районного суду м. Києва від 07 грудня 2018 у справі № 758/13511/18 справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 закрито за відсутності складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України. Постановою Київського апеляційного суду від 21 січня 2019 року апеляційну скаргу представника Енергетичної митниці ДФС Соколової Любові Володимирівни залишено без задоволення, а постанову судді Подільського районного суду м. Києва від 07 грудня 2018 року - без змін.

При цьому, судами встановлено, що директор позивача не визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України, зазначивши, що декларування переміщуваної через державний кордон України електроенергії у травні 2018 року відбулося шляхом подання 23 червня 2018 року митної декларації в митному режимі експорт типу «ЕК 10 АА», якій було присвоєно № UA903010/2018/010282. Оскільки він не володіє знаннями та навиками в питаннях митного оформлення товарів, в тому числі практики здійснення експорту електроенергії через митний кордон України, тому звернувся у вирішенні даного питання за допомогою до митного брокера, з яким було укладено угоду та передано всі необхідні документи, що вказує на відсутність у нього умислу на неподання періодичної митної декларації, тому провадження у справі підлягає закриттю.

Як вбачається з досліджених матеріалів, доводів захисника, пояснень свідка, не вбачається достатньо фактичних даних про вчинення навмисних дій чи халатних дій, які потягли за собою неподання періодичної митної декларації. Так, матеріали справи не містять доказів того, що вчинив навмисні дії, щоб не подати періодичну митну декларацію, під час яких він усвідомлював протиправний характер своєї бездіяльності, передбачав настання шкідливих наслідків і бажав або свідомо допускав їх настання. Не встановлено в судовому засіданні і вчинення необережних дій, коли б він передбачав можливість настання шкідливих наслідків своєї бездіяльності, але легковажно розраховував на їх відвернення або не передбачав можливості настання таких наслідків, хоча повинен був і міг їх передбачити. Так, зібрані у справі докази свідчать про відсутність бажання у не подавати періодичну митну декларацію, оскільки фактичні обставини справи вказують на подання митної декларації, підстав вважати, що подана інформація була невірною під час судового розгляду не встановлено, окрім цього, у складеному протоколі митний орган також не посилається на подання неправдивих і недостовірних відомостей про переміщену через митний кордон України електроенергію, з метою належного оформлення митної декларації звернувся до спеціаліста в цій галузі, отримав від нього на початку їхньої співпраці усні консультації, згідно яких йому було роз'яснено необхідність підготовки необхідних документів, а про подання періодичної митної інформації вказана особа не зазначала, в подальшому він уклав відповідний договір, за умовами якого митним оформленням займався митний брокер, який фактично сформував та подав митну декларацію, про що беззаперечно підтвердив свідок. Враховуючи вищевикладене, а також відсутність у директора товариства необхідних фахових знань в питаннях здійснення митного оформлення товарів через митний кордон України, факт укладення для вирішення даних питань договору з митним брокером, яким і вчинялись всі подальші дії по митному оформленню електроенергії, приходжу до висновку про відсутність у особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суб'єктивної сторони складу правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України.

Тож, з постанови суду у справі № 758/13511/18 вбачається, що справу було закрито через відсутність у особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суб'єктивної сторони складу правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України, однак, суд не надавав оцінки доводам митного органу про наявність/відсутність підстав для неподання періодичної митної декларації, а також, інших документів, необхідних для завершення митних процедур оформлення товару, що переміщується через кордон. Тож, посилання позивача на постанову суду в справі № 758/13511/18, як свідчення про те, що відпали підстави для прийняття картки відмови, не приймається до уваги судом, адже такі не є визначальними для розгляду даного спору.

Також, суд не бере до уваги посилання позивача на процедурні порушення, що допущені відповідачем при прийнятті картки відмови у прийнятті митної декларації, позаяк, встановлено, що позивачем не було надано всіх необхідних документів, а тому, на дату прийняття оскаржуваного рішення, Енергетична митниця ДФС не могла завершити митне оформлення декларації типу «АА». Водночас, позивачем під час розгляду даного спору не було спростовано основних доводів митного органу, що стали підставою для відмови в прийнятті митної декларації.

Отже, оскаржувана картка про відмову в прийнятті митної декларації прийнята є законною та не підлягає скасуванню, при цьому, інші позовні вимоги є похідними під вимоги про визнання протиправним та скасування картки відмови, а тому, також не підлягають задоволенню.

Згідно із частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. (ч. 1 ст. 9 КАС України).

Отже, виходячи із заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України, оцінки поданих доказів за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, виходячи з наведених висновків в цілому, суд доходить висновку, що позовні вимоги є необґрунтованими та не підлягають задоволенню.

Підстави для розподілу судових витрат, у даному випадку, відсутні.

Керуючись статтями 9, 72-77, 90, 242-246, 255 КАС України, Окружний адміністративний суд міста Києва,-

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Райт Пауер Енерджі Україна» до Енергетичної митниці ДФС про визнання протиправною та скасування картки відмови та зобовязання вчинити певні дії відмовити.

За приписами статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України, рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закритті апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Порядок та строки подання апеляційної скарги врегульовано приписами статей 294-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Повне найменування сторін:

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Райт Пауер Енерджі Україна» (ЄДРПОУ 37724695, вул. Старокиївська, 10-г, 04655);

Відповідач: Енергетична митниця ДФС (ЄДРПОУ 39442252, вул. Світлицького, 28-а, 04215).

Суддя В.І. Келеберда