Справа № 583/4871/21
3/583/1990/21
16 грудня 2021 року м. Охтирка
Cуддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області Соколова Н.О., розглянувши матеріали, що надійшли від Охтирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, фізична особа-підприємець, проживаючого за адресою : АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ,
за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив:
Відповідно до протоколу, ОСОБА_2 24.11.2021 о 12 год. 30 хв. за адресою : АДРЕСА_2 в кафе «Full Pint» здійснив торгівлю алкогольними напоями, горілка «Дворянська» 2 шт по 0,5 л, «Гріндей» об'ємом 0,7 л, «Фінляндія» об'ємом 0,5 л, «Хельсінкі» об'ємом 0,75 л, «Абсолют» об'ємом 0,7 л, «Марлін» об'ємом 0,7 л, «Yellow & Blue» об'ємом 0,5 л без відповідної ліцензії, чим порушив правила торгівлі та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою винуватість не визнав, зазначивши, що алкогольні напої, які були виявлені працівниками поліції, придбані ним для власного споживання, реалізацію він не здійснював і не збирався здійснювати.
Матеріали справи не містять доказів торгівлі ОСОБА_1 алкогольними напоями. Фотосвітлина, додана до протоколу, не підтверджує здійснення торгівлі алкогольними напоями ОСОБА_1 .
За таких обставин, в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КУпАП.
Згідно з п.1 ч.1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю у зв'язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 40-1, ч. 1 ст. 164, ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 164 КУпАП, закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду через Охтирський міськрайонний суд Сумської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя Охтирського міськрайонного суду
Сумської області Наталія СОКОЛОВА