Ухвала від 30.11.2021 по справі 320/963/21

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про призначення судового засідання

30 листопада 2021 року 320/963/21

Київський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді Василенко Г.Ю., розглянувши заяву позивача про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Володарської районної державної адміністрації Київської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Київського окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Володарської районної державної адміністрації Київської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії.

Рішення Київського окружного адміністративного суду від 21.07.2021 адміністративний позов задоволено.

Визнано протиправною бездіяльність Управління соціального захисту населення Володарської районної державної адміністрації Київської області щодо перерахунку та виплати ОСОБА_1 щорічної разової грошової допомоги до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком.

Зобов'язано Управління соціального захисту населення Володарської районної державної адміністрації Київської області здійснити перерахунок, нарахувати та виплатити ОСОБА_1 щорічну разову грошову допомогу до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком, виходячи із розрахунку мінімальної пенсії за віком на момент проведення виплат, з урахуванням раніше виплачених сум.

На виконання вказаного рішення Київським окружним адміністративним судом 08.09.2021 видано виконавчий лист №320/963/21.

26.11.2021 на адресу суду від позивача надійшла заява про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі №320/963/21.

Згідно з приписами частини першої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Частиною другою цієї статті передбачено, що суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи.

Керуючись статтями 243, 248, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Заяву позивача про заміну сторони виконавчого провадження призначити до розгляду у судовому засіданні на 06 грудня 2021 року о 10:00.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).

2. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Василенко Г.Ю.

Попередній документ
101837307
Наступний документ
101837309
Інформація про рішення:
№ рішення: 101837308
№ справи: 320/963/21
Дата рішення: 30.11.2021
Дата публікації: 15.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Київський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; соціального захисту (крім соціального страхування), з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (26.11.2021)
Дата надходження: 26.11.2021
Предмет позову: про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії