№ 207/2254/20
№ 1-кс/207/931/21
10 грудня 2021 року м. Кам'янське .
Слідчий суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1 , при секретареві ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого СВ ВП № 2 Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про продовження строку досудового розслідування за кримінальним провадженням № 12020040780000859,
До чергової частини Південного ВП надійшла заява від ОСОБА_4 про те, що в період часу з 19.00 години 25 червня 2020 року по 14.54 годину 30 червня 2020 року за адресою : АДРЕСА_1 невстановлена особа, шляхом пошкодження вікна, викрала електроінструменти заявника.
За даним фактом ВП №2 Кам'янського РУП ГУНП від 1 липня 2020 року розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України 2001 року .
9 грудня 2021 року старший слідчий СВ ВП № 2 Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 звернулася до суду з клопотанням про продовження строку досудового розслідування по кримінальному провадженню №12020040780000859 на шість місяців.
Дослідивши матеріали клопотання , слідчий суддя вважає необхідним задовольнити клопотання .
Згідно ч. 1 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.
Строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить: 1) шість місяців - у кримінальному провадженні щодо кримінального проступку; 2) дванадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо злочину невеликої або середньої тяжкості; 3) вісімнадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.
Досудове розслідування повинно бути закінчено: 1) протягом одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку; 2) протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 294 КПК України якщо досудове розслідування злочину або кримінального проступку до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений в абзаці другому частини першої статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути неодноразово продовжений слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 1-3 частини другої статті 219 цього Кодексу.
Згідно ч. 2 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому параграфом 4 глави 24 цього Кодексу. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати: 1) двох місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку; 2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості; 3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.
В поданому клопотанні слідчим доведено , що на даний час завершити досудове розслідування не є можливим у зв'язку з тим , що необхідно провести ряд слідчих та інших процесуальних дій , тому необхідно продовжити строк досудового розслідування , визначеного у клопотанні , достатнього для потреб досудового розслідування.
Враховуючи вищевикладене , слідчий суддя вважає необхідним клопотання задовольнити .
Керуючись ст. 219 , 294 , 295-1 , 372 КПК України , слідчий суддя
Продовжити строк досудового розслідування по кримінальному провадженню № 12020040780000859 за ч. 3 ст. 185 КК України на шість місяців.
Ухвала оскарженню не підлягає .
Суддя ОСОБА_1