Справа № 277/1204/21
09 грудня 2021 року смт Ємільчине
Суддя Ємільчинського районного суду Житомирської області Заполовський В. В., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з відділення поліції № 1 Новоград-Волинського РВП ГУНП в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , яка народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_1 , не працює
за ст. 184 ч. 2 КУпАП
До Ємільчинського районного суду надійшов протокол про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 783131 від 04.10.2021 року, зі змісту якого вбачається, що ОСОБА_1 ухиляється від виконання покладених на неї батьківських обов'язків щодо виховання та утримання дітей, а саме 04.10.2021 року приблизно о 13 год. 10 хв. в будинку було брудно, холодно та розкидані дитячі речі, тобто вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 ч. 2 КУпАП.
В суді ОСОБА_1 свою вину визнала.
Її вина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 2 КУпАП, також підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 783131 від 04.10.2021 року, згідно якого ОСОБА_1 ухиляється від виконання покладених на неї батьківських обов'язків щодо виховання та утримання дітей, а саме 04.10.2021 року приблизно о 13 год. 10 хв. в будинку було брудно, холодно та розкидані дитячі речі, фототаблицею до протоколу серії ВАБ № 783131 від 04.10.2021 року, письмовими ОСОБА_2 від 04.10.2021 року про те, що під час обстеження домоволодіння ОСОБА_1 було виявлено ряд санітарних порушень, а саме в будинку брудно, холодно та кругом розкидану речі, копією постанови Ємільчинського районного суду Житомирської області від 12.07.2021 року відповідно до якої ОСОБА_1 визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.
Вивчивши матеріали справи у їх сукупності, приходжу до висновку, що вина правопорушниці у вчиненні адміністративного правопорушення доведена, стверджується письмовими матеріалами справи, показами порушниці в суді, а тому щодо неї слід застосувати стягнення в межах санкції відповідної статті у виді штрафу.
Призначаючи вид і розмір адміністративного стягнення, судом враховуються характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, яка за місцем проживання характеризується посередньо, ступінь її вини, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.
Крім того, відповідно до Закону України «Про судовий збір» з правопорушника підлягає стягненню судовий збір у розмірі, визначеному законом.
Керуючись ст. ст. 23-24, 27, 33-35, 283-285, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про судовий збір», суддя, -
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП та застосувати щодо неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 (одна тисяча сімсот) грн. 00 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 454 (чотириста п'ятдесят чотири) грн. 00 коп.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення до Житомирського апеляційного суду через Ємільчинський районний суд Житомирської області.
Суддя:В. В. Заполовський