про відкриття апеляційного провадження
Справа №761/3676/19 Головуючий у 1 інстанції: Мальцев Д.О.
Провадження №22-ц/824/17236/2021 Суддя-доповідач: Гаращенко Д.Р.
08 грудня 2021 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Гаращенка Д.Р.
суддів Сліпченка О.І., Сушко Л.П.,
перевіривши відповідність вимогам ст. ст. 352-356 ЦПК України апеляційної скарги адвоката Сіваченка Володимира Васильовича представника ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 02 серпня 2021 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 02 серпня 2021 року позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задоволено частково.
Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції 31 серпня 2021 року адвокат Сіваченко В.В. представник ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 26 листопада 2021 року апеляційну скаргу адвоката Сіваченка Володимира Васильовича представника ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 02 серпня 2021 року залишено без руху,надано строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання ухвали шляхом надання суду апеляційної інстанції квитанції про сплату судового збору в розмірі 14 407 грн 50 коп. на реквізити Київського апеляційного суду.
На виконання вимог ухвали суду адвокат Сіваченко В.В. надав квитанцію про сплату судового збору в розмірі 14 407 грн 50 коп.
За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Підстав для залишення апеляційної скарги без руху та/або її повернення, визначених ст. 357 ЦПК України, не встановлено.
Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, визначених ст. 358 ЦПК України, не вбачається.
Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою адвоката Сіваченка Володимира Васильовича представника ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 02 серпня 2021 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.
Встановити строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та заперечення на клопотання про призначення судово-почеркознавчої експертизи до 31 грудня 2021 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий Д.Р. Гаращенко
Судді О.І. Сліпченко
Л.П. Сушко