Ухвала від 08.12.2021 по справі 441/2340/21

Справа № 441/2340/21 Головуючий у 1 інстанції: Яворська Н.І.

Провадження № 22-ц/811/4279/21 Доповідач в 2-й інстанції: Шандра М. М.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

08 грудня 2021 року Львівський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Головуючого судді: Шандри М.М.

Суддів: Левика Я.А., Шеремети Н.О.

перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Городоцького районного суду Львівської області від 15 листопада 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів,

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна скарга ОСОБА_1 подана з дотриманням строку, визначеного ст. 354 ЦПК України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, встановленим ст. 356 ЦПК України.

За таких обставин апеляційне провадження у даній справі необхідно відкрити.

Згідно ч.2 ст. 369 ЦПК України апеляційні скарги на ухвали суду, зазначені в пунктах 1, 5, 6, 9, 10, 14, 19, 37-40 частини першої статті 353 цього Кодексу, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Керуючись ст.ст. 359-361, 369 ЦПК України

УХВАЛИЛА :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Городоцького районного суду Львівської області від 15 листопада 2021 року.

Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та додані до неї матеріали надіслати учасникам справи відповідно до ст. 361 ЦПК України.

Роз'яснити учасникам справи відповідно до ст. 360 ЦПК України право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі, а також докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 15-ти днів з дня отримання ухвали про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги.

З врахуванням одержаних від осіб, які беруть участь у справі, документів, провести підготовку справи до її розгляду в апеляційному суді, про що доповісти колегії суддів.

Розгляд справи проводити без повідомлення учасників справи, відповідно до вимог ст.369 ЦПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий

Судді

Попередній документ
101801678
Наступний документ
101801680
Інформація про рішення:
№ рішення: 101801679
№ справи: 441/2340/21
Дата рішення: 08.12.2021
Дата публікації: 13.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Львівський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про стягнення аліментів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (15.03.2022)
Результат розгляду: скасовано
Дата надходження: 20.10.2021
Предмет позову: про стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів
Розклад засідань:
15.03.2022 16:30 Львівський апеляційний суд
05.09.2022 11:00 Городоцький районний суд Львівської області
23.11.2022 11:00 Львівський апеляційний суд
13.03.2023 14:00 Городоцький районний суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ФЕРЕНЦ ОЛЬГА ІГОРІВНА
ЦЯЦЯК РОМАН ПАВЛОВИЧ
ШАНДРА МАРТА МИКОЛАЇВНА
ЯВОРСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
ФЕРЕНЦ ОЛЬГА ІГОРІВНА
ЦЯЦЯК РОМАН ПАВЛОВИЧ
ШАНДРА МАРТА МИКОЛАЇВНА
ЯВОРСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
відповідач:
Возняк (Алешко) Ігор Анатолійович
Возняк Ігор Анатолійович
позивач:
Олексик Ірина Михайлівна
державний виконавець:
Заступник начальника Городоцького відділу державної виконавчої служби у Львівському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Богдана Миколайчук
представник відповідача:
Цебак Іван
представник заявника:
Цебак Іван Семенович
представник позивача:
Правосудько Олександр Миколайович
стягувач:
ДСА України
стягувач (заінтересована особа):
ДСА України
суддя-учасник колегії:
ВАНІВСЬКИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ
ЛЕВИК ЯРОСЛАВ АНДРІЙОВИЧ
ШЕРЕМЕТА НАДІЯ ОЛЕГІВНА