18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
09 грудня 2021 року м. Черкаси справа № 925/1647/21
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Чевгуза О.В., розглянувши матеріали за позовом приватного підприємства «Транзитекспо», м. Полтава,
до приватного підприємства «Приватне сільськогосподарське підприємство «РВД-Агро», с. Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська область
про стягнення 13 191 972 грн 01 коп.,
До Господарського суду Черкаської області з позовом звернулось приватне підприємство «Транзитекспо» (ЄДРПОУ 31684595) до приватного підприємства «Приватне сільськогосподарське підприємство «РВД-Агро» (ЄДРПОУ 32546820 про стягнення з відповідача 13191 972 грн 01 коп. боргу.
06 грудня 2021 року (до постановлення судом ухвали про відкриття провадження у справі) від представника приватного підприємства «Транзитекспо» надійшла заява про відкликання позовної заяви.
Згідно з п. 3 ч. 5 ст. 174 ГПК України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи у разі, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Враховуючи, що заяву від 06.12.2021 (вх.№19626/21) про відкликання позовної заяви від 30.11.2021 подано представником позивача до постановлення судом ухвали про відкриття провадження у справі, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Подання заяви про відкликання позовної заяви є правом позивача, не перешкоджає повторній подачі аналогічної заяви, а тому суду слід повернути позивачам позовну заяву і додані до неї документи.
Про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу, яку може бути оскаржено (частина 7 статті 174 ГПК України).
На підставі викладеного, керуючись ст. 169, ч. 5 ст. 174, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суддя
Позовну заяву з доданими до неї документами повернути приватному підприємству «Транзитекспо».
Ухвала набирає законної сили в порядку визначеному ст. 235 ГПК України та може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду в порядку та строки визначені ст.ст. 255-257 ГПК України.
Суддя О.В. Чевгуз