Постанова від 08.12.2021 по справі 643/19917/21

Справа № 643/19917/21

Провадження № 3/643/5132/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08.12.2021 м.Харків

Суддя Московського районного суду м. Харкова Семенова Я.Ю., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Харківського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення серія ВАБ №710883 від 02.11.2021, 02.11.2021 о 16 годині 00 хвилин ОСОБА_1 по вул. Гвардійців Широнінців, 83/26 в м. Харкові здійснювала роздрібну торгівлю тютюновими виробами без наявності акцизних марок встановленого зразку, чим вчинила правопорушення передбачене ч. 1 ст. 156 КУпАП.

У судове засіданні ОСОБА_1 не з'явилася, про причини неявки суду не повідомила.

Дослідивши матеріали справи, вважаю за необхідне провадження по справі закрити з таких підстав:

Частиною 1 статті 156 КУпАП передбачена відповідальність за роздрібну або оптову, включаючи імпорт або експорт, торгівлю спиртом етиловим, коньячним або плодовим або роздрібну торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору.

Об'єктивна сторона правопорушення за ч. 1 ст.156 КУпАП передбачає дії суб'єкта підприємницької діяльності щодо порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами без ліцензії або марок акцизного збору.

Суб'єктами даного правопорушення можуть бути громадяни, які займаються підприємницькою діяльністю у цих галузях.

Згідно з матеріалами справи про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 є продавцем, будь-яких доказів того, що вона є суб'єктом підприємницької діяльності суду не надано.

Ураховуючи те, що зазначений в протоколі про адміністративне правопорушення склад правопорушення, передбачений ч. 1 ст. 156 КУпАП не доведений, суд не вбачає в діях ОСОБА_1 ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 156 КУпАП, тому провадження по справі слід закрити.

Відповідно до п. 1 статті 247 КУпАП провадження по справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю за відсутності складу адміністративного правопорушення.

Керуючись ч. 1 ст. 156, ч. 1 ст. 247 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 156 КпАП України - закрити в порядку п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП, за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів до Харківського апеляційного суду через районний суд.

Суддя: Я.Ю. Семенова

Попередній документ
101715389
Наступний документ
101715391
Інформація про рішення:
№ рішення: 101715390
№ справи: 643/19917/21
Дата рішення: 08.12.2021
Дата публікації: 09.12.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Салтівський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння
Розклад засідань:
08.12.2021 09:15 Московський районний суд м.Харкова
Учасники справи:
головуючий суддя:
СЕМЕНОВА Я Ю
суддя-доповідач:
СЕМЕНОВА Я Ю
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Маркова Людмила Євгеніївна