621/2337/21
2-во/621/25/21
08 грудня 2021 року м. Зміїв
Зміївський районний суд Харківської області у складі:
судді Бібіка О.В.,
за участю секретаря - Попіка С.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Зміїв заяву ОСОБА_1 про виправлення описки,
Заочним рішенням Зміївського районного суду Харківської області від 26.08.2021 позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено.
Визнано за ОСОБА_1 право власності на нежитловий будинок, загальною площею 279,1 кв.м, розташований за адресою: АДРЕСА_1 .
Додатковим заочним рішенням стягнуто із Споживчого товариства "Фенікс" на користь ОСОБА_1 50 відсотків судового збору, сплаченого ним при пред'явленні позову до суду, тобто, у розмірі 1209 (одна тисяча двісті дев'ять) грн 00 коп.
Зобов'язано УДКСУ у Харківській області повернути ОСОБА_1 50 відсотків судового збору, сплаченого ним при пред'явленні позову до суду, згідно квитанції № 22 від 03 серпня 2021 року ТВБВ Ощадбанк, тобто, у розмірі 1209 (одна тисяча двісті дев'ять) грн 00 коп.
07.12.2021 до суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки, оскільки у додатковому заочному рішенні невірно зазначено номер квитанції.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд дійшов наступного.
З матеріалів справи вбачається, що позивачем ОСОБА_1 при пред'явленні позову сплачено судовий збір у розмірі 2418,90 грн, згідно квитанції ТВБВ Ощадбанк від 03.08.2021 за № 32 (а.с. 8)
Однак, при виготовленні додаткового заочного рішення Зміївського районного суду Харківської області від 01.09.2021 у справі №621/2337/21 допущено описку, оскільки у резолютивній частині номер квитанції ТВБВ Ощадбанк від 03.08.2021 зазначено № 22 замість № 32.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала, фіксування судового засідання технічним звукозаписувальним засобом не здійснювалося.
На підставі викладеного суд вважає за необхідне виправити допущену описку.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,-
Виправити описку, допущену у резолютивній частині додаткового заочного рішення Зміївського районного суду Харківської області від 01.09.2021 у справі № 621/2337/21 за позовною заявою ОСОБА_1 до Споживчого товариства «Фенікс», третя особа Спеціалізоване державне підприємство «Укрспец'юст» Міністерства юстиції України про визнання права власності на нежитлове приміщення.
Вважати вірним абзац другий резолютивної частини додаткового заочного рішення Зміївського районного суду Харківської області від 01.09.2021 у наступній редакції:
" Зобов'язати УДКСУ у Харківській області повернути ОСОБА_1 50 відсотків судового збору, сплаченого ним при пред'явленні позову до суду, згідно квитанції № 32 від 03 серпня 2021 року ТВБВ Ощадбанк, тобто, у розмірі 1209 (одна тисяча двісті дев'ять) грн 00 коп.".
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня винесення ухвали безпосередньо до Харківського апеляційного суду.
Суддя: