вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
про оголошення перерви в судовому засіданні
"01" грудня 2021 р. Справа№ 906/344/21
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Алданової С.О.
суддів: Мартюк А.І.
Ходаківської І.П.
при секретарі Позюбан А.С.
за участю представників: згідно протоколу судового засідання
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод трансмаш"
на рішення Господарського суду міста Києва від 20.09.2021
у справі № 906/344/21 (суддя: Грєхова О.А.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод трансмаш"
до Міністерства юстиції України та Малого приватного підприємства "Мета"
третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідачів Товариство з обмеженою відповідальністю "Північний лідер"
третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача Приватний нотаріус Коростенського районного нотаріального округу Житомирської області Тимошенко Надія Сергіївна
про визнання незаконним та скасування наказу Міністерства юстиції України від 16.06.2020 № 2002/5
У провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: Алданова С.О. (головуючий), Владимиренко С.В., Ходаківська І.П. перебуває апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод трансмаш" на рішення Господарського суду міста Києва від 20.09.2021 у справі № 906/344/21, розгляд якої було призначено на 01.12.2021.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Коростенський завод трансмаш» звернулось до Господарського суду Житомирської області з позовом до Міністерства юстиції України та Малого приватного підприємства «Мета» про визнання незаконним та скасування наказу Міністерства юстиції України від 16.06.2020 № 2002/5.
Ухвалою Господарського суду Житомирської області від 05.04.2021 позовну заяву ТОВ «Коростенський завод трансмаш» до Міністерства юстиції України та Малого приватного підприємства «Мета» про визнання незаконним та скасування наказу Міністерства юстиції України від 16.06.2020 № 2002/5 передано за виключною підсудністю до Господарського суду міста Києва.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 20.09.2021 у справі № 906/344/21 у задоволенні позов відмовлено повністю.
Не погоджуючись з зазначеним рішенням, ТОВ "Коростенський завод трансмаш" звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 20.09.2021 у справі № 906/344/21 та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити повністю.
У зв'язку з перебуванням у відпустці судді Владимиренко С.В., яка входить до складу колегії суддів і не є суддею-доповідачем, відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29.11.2021, для розгляду апеляційної скарги у даній справі визначено колегію суддів у складі: Алданова С.О. (головуючий), Ходаківська І.П., Мартюк А.І.
Відповідно до ч. 14 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
В судове засідання 01.12.2021 з'явились уповноважені представники позивача, відповідача - 2 та третьої особи - 1. Представники відповідача - 1 та третьої особи - 2 в судове засідання не з'явились, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.
В судовому засіданні, колегією суддів поставлено на обговорення питання щодо можливості розгляду справи у відсутності представників відповідача - 1 та третьої особи - 2.
Присутні представники позивача та третьої особи - 1 вважали за можливе.
Представник відповідача - 2 вирішення даного питання залишив на розсуд суду.
Суд порадившись вирішив, розглядати справу у відсутності представників відповідача - 1 та третьої особи - 2.
Присутні представники позивача, відповідача - 2 та третьої особи - 1 надали пояснення по суті спору.
Згідно положень ч. 2 ст. 216 ГПК України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.
Враховуючи вищенаведене, колегія суддів з урахуванням принципу розумності строків розгляду справи судом, всебічного та об'єктивного дослідження фактичних обставин справи, беручи до уваги зміну складу колегії суддів, неявку представників відповідача-1 та третьої особи, вважає за необхідне оголосити перерву в судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,-
1. Справу № 906/344/21 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод трансмаш" на рішення Господарського суду міста Києва від 20.09.2021 прийняти до провадження у складі колегії суддів Північного апеляційного господарського суду: Алданова С.О. (головуючий), Ходаківська І.П., Мартюк А.І.
2. Оголосити перерву в судовому засіданні з розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Коростенський завод трансмаш" на рішення Господарського суду міста Києва від 20.09.2021 у справі № 906/344/21 до 10.01.2022 на 12 год. 00 хв. Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденко, 1 літера А. Зал судового засідання №5.
3. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
4. Всі документи та письмові докази подаються через Відділ документального забезпечення Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1 А (І поверх).
5. Звернути увагу учасників справи на можливість розгляду справи за відсутності їх представників за наявними у справі матеріалами у разі подання відповідного клопотання.
6. Копію ухвали направити учасникам справи.
Головуючий суддя С.О. Алданова
Судді А.І. Мартюк
І.П. Ходаківська