Справа № 947/33098/21
Провадження № 2/947/4993/21
01.12.2021 року
Київський районний суд м. Одеси в складі
судді Маломуж А.І,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Новоайдарського відділу державної виконавчої служби у Щастинському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (Луганська обл., Новоайдерський р-н, смт. Новоайдар, вул. Банківська, 16) про усунення перешкод у користуванні майном,-
27.10.2021 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Новоайдарського відділу державної виконавчої служби у Щастинському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (Луганська обл., Новоайдерський р-н, смт. Новоайдар, вул. Банківська, 16) про усунення перешкод у користуванні майном.
Відповідно до автоматизованої системи документообігу цивільну справу було розподілено судді Київського районного суду м. Одеси Маломуж А.І.
Ухвалою судді Київського районного суду м. Одеси від 29.10.2021 року позовну заяву було прийнято до провадження та призначено справу до розгляду у підготовче судове засідання.
Згідно з ч.4 ст. 274 ЦПК України, ця справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.
У справі проведені всі підготовчі дії, визначено правову позицію сторін. Позивач від позову не відмовився, не скористався правом змінити предмет чи підставу позову.
Відповідачі в судове засідання не з'явились, надав відзив.
У справі зібрано докази. Клопотання, які підлягали розгляду в стадії підготовчого провадження, розглянуті.
Відсутні підстави для закриття провадження у справі, зупинення чи залишення позову без розгляду.
Керуючись ст. 197, 200 ЦПК України, -
Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Новоайдарського відділу державної виконавчої служби у Щастинському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (Луганська обл., Новоайдерський р-н, смт. Новоайдар, вул. Банківська, 16) про усунення перешкод у користуванні майном, до судового розгляду по суті на 25.01.2022 року на 11 год. 45 хв.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Маломуж А. І.