ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
30 листопада 2021 року м. Київ № 640/25963/19
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Добрянська Я.І., ознайомившись зі заявою представника позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення по справі
за позовом ОСОБА_1
до Головного Управління Пенсійного фонду України в м. Києві
про визнання протиправними дій, зобов'язати вчинити дії,
До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_2 з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії.
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 25.02.2021, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 31.05.2021, адміністративний позов ОСОБА_1 задоволено частково.
Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо відмови ОСОБА_1 у виплаті заборгованості пенсії в сумі 42 653, 94 грн. за період з вересня 2018 р. по грудень 2018 р.
Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві виплатити ОСОБА_1 заборгованість пенсії в сумі 42 653, 94 грн. за період з вересня 2018 р. по грудень 2018 р.
В іншій частині позовних вимог відмовлено.
Стягнуто на користь ОСОБА_1 судові витрати за сплату судового збору в розмірі 384,20 грн за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
31.05.2021 рішення у справі набрало законної сили
26.07.2021 видано виконавчі листи по справі.
Від представника позивача надійшла заява про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення по справі.
Вирішуючи питання прийняття заяви до розгляду суд зазначає наступне.
Згідно з ч. 1 ст. 382 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Згідно з Розпорядженням № 3/з від 05.04.2021 в Окружному адміністративному суді міста Києва продовжено та посилено карантинні обмеження, з метою забезпечення безпеки працівників і відвідувачів Окружного адміністративного суду міста Києва, недопущення розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних гострою респіраторною хворобою COVID - 19, спричиненою коронавірусом SARS- СoV-2, та враховуючи незначну складність заяви, яка потребує скорочених строків розгляду, суд дійшов висновку про розгляд вказаної заяви у порядку спрощеного провадження (без виклику учасників справи).
З огляду на вищевикладене, суд вважає за можливе призначити заяву до розгляду в письмовому порядку без виклику учасників справи.
На підставі вищевикладеного та керуючись статтями 241-243, 248, 382 КАС України, суддя, -
1.Заяву представника позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення призначити до розгляду в письмовому порядку без виклику учасників справи.
2.Заява розглядатиметься одноособово суддею Добрянською Я.І.
3.Копію ухвали направити на адресу учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Я.І. Добрянська