Номер провадження: 2/225/1059/2021
Єдиний унікальний номер судової справи: 225/6534/21
29 листопада 2021 року м. Торецьк
Дзержинський міський суд Донецької області у складі:
головуючого судді Челюбєєва Є.В.,
за участю секретаря судового засідання Савченко О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Дзержинського міського суду Донецької області заяву представника позивачки - адвоката Белінського Павла Євгеновича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей та сім'ї Броварської районної державної адміністрації про позбавлення батьківських прав, -
У провадженні Дзержинського міського суду Донецької області перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей та сім'ї Броварської районної державної адміністрації про позбавлення батьківських прав.
23.11.2021 представником позивача - адвокатом Белінським Павлом Євгеновичем, який діє в інтересах ОСОБА_1 на електрону адресу суду надіслано клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза приміщенням суду з використанням власних технічних засобів.
У відповідності до положень ст.212 ЦПК України суд за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою.
У зв'язку з цим, оскільки суд має відповідну технічну можливість для проведення судового засідання в режимі відеоконференції в системі «EasyCon», з метою забезпечення оперативності цивільного судочинства, повного та всебічного розгляду справи, вважаю за можливе проводити розгляд справи в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи «EasyCon» з участю представника позивачки - адвоката Белінського Павла Євгеновича.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд
Заяву представника позивачки - адвоката Белінського Павла Євгеновича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції - задовольнити.
Судові засідання у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей та сім'ї Броварської районної державної адміністрації про позбавлення батьківських прав проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Особою, яка буде приймати участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою інтернет сервісу «EasyCon» є представник позивачки - адвокат Белінський Павло Євгенович.
Попередити, що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon», за веб-посиланням https://easycon.com.ua згідно із наказом Державної судової адміністрації України від 08 квітня 2020 року № 169 "Про затвердження порядку роботи з технічними засобами відеоконференції зв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду".
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно представнику позивачки - адвокату Белінському Павлу Євгеновичу.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://dgm.dn.court.gov.ua E-mail: inbox@dgm.dn.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Є.В.Челюбєєв