Справа № 3-534/10
«25» червня 2010 року смт. Добровеличківка
Суддя Добровеличківського районного суду, Кіровоградської області Цоток В.В.
розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Добровеличківського РВ УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 українця, громадянина України, не працюючого, раніше адміністративному стягненню не піддавався,
за ст.173 КпАП України, -
Притягнений 21.06.2010 року близько 20 години 00 хвилин, знаходячись на подвір'ї багатоквартирного будинку №106, що в місті Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області , перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, висловлювався образливими словами в адресу громадян, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок.
ОСОБА_2 в судовому засіданні вину в інкримінованому йому правопорушенні визнав повністю, та пояснив, що дійсно у вказаний час у вказаному місці, перебуваючи в нетверезому стані, висловлювався на адресу громадян нецензурними словами.
Крім повного визнання притягненим своєї вини в скоєнні інкримінованого йому правопорушення, його вина підтверджується поясненнями свідків ОСОБА_3 та ОСОБА_4
Аналізуючи зібрані по справі докази та оцінюючи їх в сукупності суд прийшов до висновку, що вина притягненого у вчиненні дрібного хуліганства яке виразилося у образливій лайці в громадському місті доведена повністю. Його дії судом кваліфікуються за ст.173 КУпАП.
При обранні притягненому виду та міри адміністративного стягнення судом враховується особа правопорушника, ступінь його вини, обставин, що пом'якшують відповідальність - щире каяття . Обставини, що обтяжують відповідальність судом не встановлена.
З огляду на вказане суд вважає доцільним накласти на ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту.
На підставі викладеного, керуючись ст.173, 276, 277, 279, 280, 283 КпАП України,-
Накласти на ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 2 (дві) доби.
Строк адміністративного арешту рахувати з 25.06.2010 року .
Постанова суду може бути оскаржена (опротестована прокурором) до апеляційного суду Кіровоградської області на протязі 10 днів з моменту її винесення, шляхом подачі апеляційної скарги через Добровеличківський районний суд Кіровоградської області .
Суддя
Добровеличківського районного суду
Кіровоградської області Цоток В.В.