Ухвала від 26.11.2021 по справі 683/3539/21

Справа № 683/3539/21

2-о/683/162/2021

УХВАЛА

26 листопада 2021 року м. Старокостянтинів

Суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Луговий О.М., розглянувши матеріалами цивільної справи № 683/3539/21, 2-о/683/162/2021 за заявою ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , фактичне місце проживання: АДРЕСА_2 ), заінтересована особа: Старокостянтинівська міська рада Хмельницької області (місцезнаходження: 31100, вул.Острозького, 41, Хмельницького р-н., Хмельницької обл.) про встановлення факту проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини,

встановив:

26 листопада 2021 року ОСОБА_1 звернулася в порядку окремого провадження в суд із заявою про встановлення факту проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини.

Заява відповідає вимогам, викладеним у статті 318 ЦПК України, підстав для повернення заяви чи відмови у відкритті провадження не має, тому справу слід призначити до судового розгляду в порядку окремого провадження.

Разом із заявою заявник подав клопотання, яким просить: витребувати зі Старокостянтинівської державної нотаріальної контори (31100, пров. Подільський, 2, м. Старокостянтинів, Хмельницької обл.) належним чином завірені відомості щодо заведення спадкової справи та копію спадкової справи, якщо така заводилась після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 в м.Старокостянтинів, Хмельницького р-н., Хмельницької обл..

Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Враховуючи, що інформація, яку просить витребувати заявник має значення для справи, не може бути надана їй особисто, тому клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 84, 187, 293-294 ЦПК України, суддя,-

постановив:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Старокостянтинівська міська рада Хмельницької області про встановлення факту проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини.

Справу розглянути за правилами окремого провадження за участю заявника та заінтересованої особи.

Призначити по справі судове засідання, яке відбудеться 20 грудня 2021 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (31100, Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Миру, 9, каб. 7).

Зобов'язати Старокостянтинівську державну нотаріальну контору (пров. Подільський, 2 м. Старокостянтинів Хмельницької області) надати суду належним чином завірені відомості щодо заведення спадкової справи та копію спадкової справи, якщо така заводилась після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 в м.Старокостянтинів, Хмельницького р-н., Хмельницької обл..

Зазначену інформацію надіслати на адресу Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (31100, Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Миру, 9) в строк до 20 грудня 2021 року.

В судове засідання викликати заявника та заінтересовану особу.

Направити заінтересованій особі копію ухвали та заяву з копіями доданих до неї документів та запропонувати їм подати письмові пояснення щодо заяви.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - www.sk.km.court.gov.ua

Ухвала набирає законної сили негайно та оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
101469398
Наступний документ
101469400
Інформація про рішення:
№ рішення: 101469399
№ справи: 683/3539/21
Дата рішення: 26.11.2021
Дата публікації: 01.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (26.11.2021)
Дата надходження: 26.11.2021
Предмет позову: встановлення факту постійного проживання однією сім'єю на час відкриття спадщини
Розклад засідань:
20.12.2021 10:00 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛУГОВИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ЛУГОВИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
заінтересована особа:
Старокостянтинівська міська рада
заявник:
Гоцик Людмила Марківна