Справа № 148/2116/21
Провадження №2/148/773/21
про залишення позовної заяви без руху
26 листопада 2021 року м. Тульчин
Суддя Тульчинського районного суду Вінницької області Штифурко Л.А., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Онлайн Фінанс», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна, приватний виконавець виконавчого округу Вінницької області Тимощук Володимир Вікторович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся в суд з вищезазначеною позовною заявою.
Ознайомившись з формою та змістом позовної заяви, встановлено, що вона не відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України з наступних підстав.
Згідно п. 5 ч. 3 ст.175 та ч. 5 ст.177 ЦПК України позивач у позовній заяві має зазначити докази, що підтверджують вказані ним обставини, а також додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
Однак до позовної заяви ОСОБА_1 не додано доказів на підтвердження обставин, викладених в його заяві. Так, позивач в позовній заяві вказує, що документи, надані нотаріусу для вчинення виконавчого напису, не свідчать про безспірність суми заборгованості, а також вказує, що виконавчий напис вчинено на підставі розрахунку заборгованості відповідача. При цьому суду доказів, які підтверджують вказані обставини, зокрема, документи, на підставі яких вчинявся виконавчий напис, розрахункок заборгованості, яка ним заперечується, не надано. Як і не зазначено неможливості подання таких доказів.
За таких обставин приходжу до висновку, що відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачеві строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України, суддя -
постановив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Онлайн Фінанс», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, - приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна, приватний виконавець виконавчого округу Вінницької області Тимощук Володимир Вікторович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення указаних в ухвалі недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення копії ухвали. строк
Роз'яснити, що в разі усунення недоліків позовної заяви у встановлений судом строк вона буде вважатися поданою в день первісногоподання її досуду, в іншому разі -не поданою і підлягає поверненню позивачеві.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Л.А.Штифурко