Ухвала від 25.11.2021 по справі 340/3087/21

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

25 листопада 2021 року м. Кропивницький справа № 340/3087/21

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Жук Р.В., ознайомившись із заявою про виправлення описки в рішенні винесеного у справі

за позовомОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 )

до Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (вул.Соборна, 7-а, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25009, код ЄДРПОУ - 20632802)

провизнання дій протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом в якому просить:

- визнати дії Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо не проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01.12.2019 року відповідно до вимог ст.ст 51, 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” - протиправними;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, на підставі довідки сектору із соціально-гуманітарних питань Державної установи “Територіальне медичне об'єднання МВС України по Кіровоградській області” про розмір грошового забезпечення, з урахуванням всіх видів грошового забезпечення без обмеження пенсії максимальним розміром, виходячи з 76,81 % грошового забезпечення (з урахуванням раніше виплачених сум), починаючи з 01.12.2019 року.

Рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 16.07.2021 року адміністративний позов задоволено частково.

04.11.2021 року від Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області надійшла заява про виправлення описки.

Враховуючи перебування адміністративної справи в суді апеляційної інстанції, розгляд заяви було відкладено.

25.11.2021 року адміністративну справу повернуто до Кіровоградського окружного адміністративного суду та передано головуючому судді Жуку Р.В.

Заява вмотивована тим, що рішенням зобов'язано головне управління провести з 01.12.2019 перерахунок та виплату пенсії позивача на підставі довідки Державної установи "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Кіровоградській області" від 29.04.2021 за № 10086 "Про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій" за аналогічною посадою, з урахуванням всіх видів грошового забезпечення, виходячи з 76,81% грошового забезпечення, з урахуванням раніше виплачених сум.

Проте, 76,81% є не грошовим забезпеченням позивача, а розміром премії у відсотковому співвідношенні до нарахованого грошового забезпечення, що підтверджується копією довідки про розмір грошового забезпечення.

Відповідно до ст.253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Перевіривши матеріали справи, суд дійшов висновку про необхідність призначення заяви про виправлення описки до розгляду у порядку письмового провадження.

Керуючись ст.ст.243, 248, 256, 382 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву про виправлення описки прийняти до розгляду.

Здійснити розгляд та вирішення заяви в порядку письмового провадження.

Заява розглядатиметься суддею Жуком Р.В. одноособово.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області протягом 5 днів, з дня отримання копії ухвали надати суду належним чином завірені копії всіх матеріалів пенсійної справи ОСОБА_1 .

Запропонувати ОСОБА_1 надати до суду пояснення по суті заяви про виправлення описки.

Копію ухвали невідкладно надіслати учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Кіровоградського окружного

адміністративного суду Р.В. Жук

Попередній документ
101363161
Наступний документ
101363163
Інформація про рішення:
№ рішення: 101363162
№ справи: 340/3087/21
Дата рішення: 25.11.2021
Дата публікації: 29.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (28.12.2022)
Дата надходження: 28.12.2022
Предмет позову: визнання дій протиправними дій   та зобов'язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
09.01.2023 10:20 Кіровоградський окружний адміністративний суд