Справа № 2-а-647/11
про відкриття провадження у справі
"18" жовтня 2021 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Гончарук В.П. вивчивши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 за участю заінтересованих осіб: Управління правці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації, Кмївського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціалдьних виплат, Головного управління пенсійного фонду України в м. Києві про перегляд ухвали та постанови за виключними обставинами, -
В провадження Дніпровського районного суду м. Києва надійшла справа за заявою ОСОБА_1 за участю заінтересованих осіб: Управління правці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації, Кмївського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціалдьних виплат, Головного управління пенсійного фонду України в м. Києві про перегляд ухвали та постанови за виключними обставинами.
Дана заява відповідає вимогам ст.ст. 364-366 КАС України. Підстав для повернення заяви або відмови у відкритті провадження за виключними обставинами не вбачається.
Форма та зміст заяви, додатки до неї дають підстави для відкриття провадження за виключними обставинами.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 361-366 КАС України, -
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 за участю заінтересованих осіб: Управління правці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації, Кмївського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціалдьних виплат, Головного управління пенсійного фонду України в м. Києві про перегляд ухвали та постанови за виключними обставинами.
Призначити на 01 грудня 2021 року о 16 годині 00 хвилин судове засідання по справі, яке проводити в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. І. Сергієнко ,3, каб. 34 ).
Викликати для участі в судовому засіданні учасників справи.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки Дніпровського районного суду м. Києва : http://dn.ki.court.gov.ua
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
| № рішення: | 101315414 |
| № справи: | 2-а-647/11 |
| Дата рішення: | 18.10.2021 |
| Дата публікації: | 26.11.2021 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | Дніпровський районний суд міста Києва |
| Категорія справи: | Окремі процесуальні питання; Заява про перегляд судового рішення за виключними обставинами |
| Стадія розгляду: | Зареєстровано (18.05.2011) |
| Дата надходження: | 18.05.2011 |
| Предмет позову: | бездіяльність пенсійного фонду та зобов’язання здійснити перерахунок та виплату пенсії |
| 13.09.2021 00:00 | Шостий апеляційний адміністративний суд |
| 01.12.2021 16:00 | Дніпровський районний суд міста Києва |
| 10.12.2021 09:30 | Дніпровський районний суд міста Києва |