Ухвала від 17.11.2021 по справі 208/9484/21

справа № 208/9484/21

провадження № 2/208/2095/21

УХВАЛА

про призначення до судового розгляду

17 листопада 2021 р. м. Кам'янське

Суддя Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області Івченко Т.П., вирішуючи питання про відкриття провадження у справі:

позивач - ОСОБА_1 , адреса реєстрації та проживання: АДРЕСА_1 ;

відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвест Хаус», юридична адреса реєстрації: місто Львів, вулиця М. Вороного, будинок № 2;

треті особи:

- Приватний нотаріус Івано-Франківського міського нотаріального округу Личук Тарас Володимирович, адреса реєстрації: АДРЕСА_2 ;

-Приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області Лисенко Юрій Олександрович, адреса реєстрації: АДРЕСА_3 ;

предмет спору - визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,-

встановив:

16 листопада 2021 року позивач ОСОБА_1 звернувся до Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвест Хаус», треті особи: Приватний нотаріус Івано-Франківського міського нотаріального округу Личук Тарас Володимирович, Приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області Лисенко Юрій Олександрович, та просить:

-визнати таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис від 19 травня 2020 року, вчинений приватним нотаріусом Івано-Франківського міського нотаріального округу Личук Т.В, зареєстрований в реєстрі за № 1071, про стягнення з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвест Хаус» заборгованості у розмірі 267 957 гривень 45 копійок;

-покласти на відповідача судові витрати у справі.

Форма та зміст позовної заяви, додані до неї документи відповідають вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 27 ЦПК України, позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцезнаходженням згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Відповідно до вимог ч. 12 ст. 28 ЦПК України, позови до стягувача про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, або про повернення стягненого за виконавчим написом нотаріуса можуть пред'являтися також за місцем його виконання.

Враховуючи вимоги ч.1 ст. 24 ЗУ «Про виконавче провадження», виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу.

У даному випадку зі змісту позовної заяви вбачається, що позивач ОСОБА_1 проживає за адресою: АДРЕСА_4 , а тому, суддя приходить до висновку, що справа підсудна Заводському районному суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області.

Позовні вимоги заявлені до відповідача не містять вимог передбачених ч. 4 ст. 274 ЦПК України.

З огляду на предмет та ціну позову дана справа підпадає під ознаки малозначної справи та не віднесена до категорії справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження. Обставини справи, що згідно частини 3 статті 274 ЦПК України, мають значення для вирішення питання про можливість розгляду справи в порядку спрощеного провадження, наразі також свідчать про наявність підстав для розгляду цієї справи в спрощеному порядку. На підставі викладеного, суд приходить до висновку про те, що справа підлягає розгляду згідно ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 3, 19, 260, 274-277 ЦПК України,

постановив:

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвест Хаус», треті особи: Приватний нотаріус Івано-Франківського міського нотаріального округу Личук Тарас Володимирович, Приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області Лисенко Юрій Олександрович «про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню» розглядати в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін за наявними у справі матеріалами, призначив судове засідання на 14 грудня 2021 року об 13 годині 35 хвилин, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області (область Дніпропетровська, місто Кам'янське, вулиця Ігнатія Ясюковича, будинок№5, кабінет№15).

Відповідач, має право подати в строк, який не може бути меншим п'ятнадцяти днів із дня вручення даної ухвали про відкриття спрощеного позовного провадження, відзив на позов, який має відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, та докази в підтвердження обставин, на яких ґрунтується заперечення, а також подати зустрічний позов. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежать від неї. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Одночасно до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач, має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://zv.dp.court.gov.ua .

Сторони повідомляються про наявність в суді технічної можливості проводити судове засідання у режимі відеоконференції.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Суддя Івченко Т. П.

справа № 208/9484/21

провадження № 2/2095/21

Попередній документ
101201627
Наступний документ
101201629
Інформація про рішення:
№ рішення: 101201628
№ справи: 208/9484/21
Дата рішення: 17.11.2021
Дата публікації: 22.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Заводський районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про спонукання виконати або припинити певні дії
Розклад засідань:
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
28.01.2026 00:27 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
14.12.2021 13:35 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
16.02.2022 13:30 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська 
10.08.2022 13:20 Заводський районний суд м.Дніпродзержинська