Єдиний унікальний № 946/9614/21
Провадження № 3/946/2875/21
3/946/2876/21
3/946/2878/21
Іменем України
17 листопада 2021 року м.Ізмаїл
Суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Жигулін С.М., розглянувши матеріали у відношенні:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт НОМЕР_2 ), громадянина України, не працюючого, місце мешкання за адресою: АДРЕСА_1 (місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_2 ),
про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.187 ч.2 КУпАП, -
Згідно протоколам про адміністративні правопорушення, ОСОБА_1 , знаходячись під адміністративним наглядом, не знаходився (був відсутнім) за місцем проживання на момент перевірки, а саме: 23.06.2021 р. об 03:19 год., 28.06.2021 р. об 01:43 год., та 17.07.2021 р. об 03:30 год., чим порушив встановлені відносно нього обмеження.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачені ст.187 ч.2 КУпАП України.
В судове засідання ОСОБА_1 не прибув, сповіщався.
Згідно ч.1 ст.9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до вимог ст.245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ст.280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Разом із тим, згідно ст.38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до п.7 ч.1 ст.247 КУпАП, - провадження по справі підлягає закриттю у разі спливу на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 КУпАП.
На підставі викладеного, враховуючи, що на момент надходження справи до суду спливли строки накладення адміністративного стягнення, а вказане правопорушення не є триваючим, провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись 284 КУпАП, -
Провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 , відповідальність, за яке передбачено ч.2 ст.187 КУпАП, - закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя С.М. Жигулін
Ізмаїльського міськрайонного
суду Одеської області