Ухвала від 05.11.2021 по справі 498/710/21

Справа №498/710/21

Провадження по справі №2-н/498/94/21

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 листопада 2021 року смт. Велика Михайлівка Одеська область

Суддя Великомихайлівського районного суду Одеської області Чернецька Н.С., розглянувши матеріали заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Одесагаз-постачання», в інтересах якого діє представник Кальнєва Світлана Володимирівна про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожитий природний газ з ОСОБА_1 ,

встановила:

27 серпня 2021 року товариство з обмеженою відповідальністю «Одесагаз-постачання», в інтересах якого діє представник Кальнєва Світлана Володимирівна звернувся до суду із зазначеною заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 за спожиту електроенергію у розмірі 24555,54 грн. та судових витрат в розмірі 227 грн.

Положеннями ст. 162 ЦПК України встановлено, що заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до ч. 5 ст. 165 ЦПК України у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви, крім випадків подання заяви про видачу судового наказу в електронній формі до боржника, який має офіційну електронну адресу, звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.

У відповідності до вимог чинного цивільного-процесуального законодавства України 30 серпня 2021 року судом було надано запити, щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) боржника.

Відповідно до інформації, яка надійшла 28.10.2021 року з Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, ОСОБА_1 не зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до п.9 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заяву подано з порушенням правил підсудності.

Враховуючи, що справа не підсудна Великомихайлівському районному суду Одеської області, суддя вважає необхідним, на підставі п. 9 ч. 1ст. 165 ЦПК України, відмовити у видачі судового наказу.

Згідно ч. 1 ст. 166 ЦПК України, відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених п. 1, 2, 8, 9 ч. 1 ст. 165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.

Керуючись п.9 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, суддя -

постановила :

У видачі судового наказу за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Одесагаз-постачання», в інтересах якого діє представник Кальнєва Світлана Володимирівна про стягнення заборгованості за спожитий природний газ з ОСОБА_1 - відмовити.

Роз'яснити заявнику, що відмова у видачі судового наказу не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою, після усунення її недоліків.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 15-денний строк з дня її проголошення.

Суддя Н.С. Чернецька

Попередній документ
101132204
Наступний документ
101132206
Інформація про рішення:
№ рішення: 101132205
№ справи: 498/710/21
Дата рішення: 05.11.2021
Дата публікації: 18.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Великомихайлівський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (27.08.2021)
Дата надходження: 27.08.2021
Предмет позову: про стягнення заборгованості