441/1298/21
1-кп/441/199/2021
підготовчого судового засідання
(резолютивна частина)
08.11.2021 р. Городоцький районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
з участю секретаря ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
захисника адвоката ОСОБА_5
потерпілого ОСОБА_6
представника потерпілого адвоката ОСОБА_7 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Городок Львівської області кримінальне провадження відносно
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Городок Львівської області, українця, громадянина України, з вищою освітою, неодруженого, військовозобов'язаного, завідуючого складським приміщенням ТзОВ «Будівельник+РВ», раніше не судимого, проживаючого та зареєстрованого по АДРЕСА_1 ,
за ч. 2 ст. 286 КК України,-
Кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_4 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286КК України, призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 11 год. 00 хв. 16.11.2021.
Цивільний позов представника позивача ОСОБА_6 - адвоката ОСОБА_7 до ОСОБА_4 про відшкодування моральної шкоди, матеріального збитку, витрат на лікування, витрат за проведення експертизи, витрат на професійну правничу допомогу, моральну шкоду за знищення майна, розглядати у даному кримінальному провадженні за правилами, встановленими Кримінальним процесуальним кодексом України.
Цивільний позов прокурора другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Львівської обласної прокуратури ОСОБА_3 в інтересах Львівської міської ради, Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова», Городоцької міської ради Львівської області, Комунального некомерційного підприємства «Городоцька центральна лікарня» Городоцької міської ради Львівської області до ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, розглядати у даному кримінальному провадженні за правилами, встановленими Кримінальним процесуальним кодексом України.
В судове засідання викликати учасників кримінального провадження згідно обвинувального акту, цивільних позивачів та цивільного відповідача, про час та місце розгляду провадження повідомити представника уповноваженого органу з питань пробації.
Справу розглядати з участю прокурора.
Доручити Львівському районному сектору № 1 філії державної установи «Центр пробації» у Львівській області скласти та надати суду досудову доповідь на обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого та зареєстрованого по АДРЕСА_1 .
Роз'яснити обвинуваченому ОСОБА_4 право брати участь у підготовці досудової доповіді.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали буде складено протягом п'яти днів.
Головуючий суддя ОСОБА_1