Справа № 522/17568/21
Провадження № 2/522/8300/21
про відкладення розгляду справи
16 листопада 2021 року м. Одеса
Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді Павлик І.А.,
за участю: секретаря судового засідання - Середи А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Головного управління Національної поліції в Одеській області про зняття арешту з майна,
13.09.2021 позивачі звернулися до Приморського районного суду м. Одеси з позовною заявою до Головного управління Національної поліції в Одеській області про зняття арешту з майна.
Ухвалою суду від 17.09.2021 відкрито провадження у справі та призначено проведення підготовчого судового засідання на 12.10.2021 о 13 год. 20 хв.
Довідкою від 12.10.2021 відкладено підготовче судове засідання у зв'язку з неявкою сторін в судове засідання на 16.11.2021 о 10 год. 20 хв.
15.11.2021 від представника позивачів - адвоката Ігнатенко В.М. надійшла заява про відкладення розгляду справи.
16.11.2021 сторони в судове засідання не з'явилися.
Відповідно до п.п. 1,2 ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у разі першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які визнано судом поважними, неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Згідно ч. 9 ст. 223 ЦПК України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, з огляду на неявку всіх учасників справи, не здійснюється відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України.
У зв'язку з клопотанням представника позивачів адвоката Ігнатенко В.М. та неявкою сторін у судове засідання, суд дійшов висновку про відкладення розгляду справи.
Поряд з цим, у зв'язку із перебуванням судді Павлик І.А. у додатковій відпустці в період з 01.12.2021 по 30.12.2021 (наказ Голови суду Кічмаренка С.М. від 12.11.2021 № 181-в/тм/с) відкладення розгляду справи буде здійснено із врахуванням зайнятості судді.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 223, 258, 260, 261 ЦПК України, суд
Клопотання представника позивачів - адвоката Ігнатенко Володимира Миколайовича про відкладення розгляду справи задовольнити.
Відкласти підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Головного управління Національної поліції в Одеській області про зняття арешту з майна на 10 год. 40 хв. 13 січня 2022 року у приміщенні суду за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 33, зал № 225.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://pm.od.court.gov.ua/sud1522/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя І.А. Павлик