Справа № 467/1063/21
Провадження № 1-кс/467/125/21
16.11.2021 року Слідчий суддя Арбузинського районного суду Миколаївської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого СВ ВП №1 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021152130000158 від 15.11.2021 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України,
Старший слідчий звернулась до суду з клопотанням, яке погоджено прокурором Арбузинського відділу Первомайської окружної прокуратури Миколаївської області ОСОБА_4 , в якому просить надати групі слідчих СВ ВП №1 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області, які здійснюють досудове розслідування даного кримінального провадження, а саме: старшому лейтенанту поліції ОСОБА_5 , капітану поліції ОСОБА_3 , капітану поліції ОСОБА_6 , капітану поліції ОСОБА_7 , майору поліції ОСОБА_8 тимчасовий доступ до документів (у тому числі електронних), які містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні операторів телекомунікацій (мобільного зв'язку) ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».
Старший слідчий у судове засідання не з'явилась, через канцелярію суду подала заяву в якій просила залишити клопотання без розгляду.
Відповідно до ч.1 ст.26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачений цим Кодексом.
Враховуючи, що старший слідчий надала заяву про залишення клопотання без розгляду, тобто вказана особа скористалась своїм правом, суд вважає, що таке клопотання підлягає залишенню без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ч.6 ст. 9, ст.ст. 26, 372 КПК України, слідчий суддя,-
Задовольнити заяву старшого слідчого СВ ВП №1 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 про залишення без розгляду клопотання.
Клопотання старшого слідчого СВ ВП №1 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021152130000158 від 15.11.2021 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України - залишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1