Справа № 725/7972/21
Номер провадження 2-а/725/278/21
(вступна та резолютивна частина)
16.11.2021 року Першотравневий районний суд м.Чернівців
в складі:
головуючої судді Піхало Н. В.
за участю секретаря судового засідання Соник А.Д.
перекладача Чам Мюджахіда,
представника позивача Пірожика Я.І.,
відповідача ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Чернівці адміністративну справу за позовом 31 прикордонного загону Державної прикордонної служби України до громадянина Турецької Республіки ОСОБА_1 про затримання з метою забезпечення його передачі відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію, -
Позов задовольнити.
Затримати громадянина Турецької Республіки ОСОБА_1 (SANCISAHIN), з метою забезпечення його передачі відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію на строк 6 (шість) місяців, починаючи з часу та дати фактичного затримання, а саме з 06 год.20 хв. 13 листопада 2021 року.
Відповідно до п.3 ч.2 ст.371 КАС України допустити негайне виконання рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці Піхало Н. В.