Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
08.11.2021 року справа №520/4238/19
Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мар'єнко Л.М. розглянувши у місті Харкові в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду в письмовому провадженні адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЮБК ПЛЮС" до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про визнання протиправним та скасування наказу, -
До Харківського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮБК ПЛЮС" з позовної заявою до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області, в якій просить суд: визнати протиправним і скасувати наказ заступника начальника Головного управління ДФС у Харківській області Хачатуряна Б.О. "Про проведення документальної планової перевірки ТОВ "ЮБК ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 3981789) від 26.03.2019 року №2181.
26.04.2019 ухвалою Харківського окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі за вищевказаним адміністративним позовом.
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 05.08.2019 року у задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮБК ПЛЮС» до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про визнання протиправним та скасування наказу - відмовлено.
Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 09.10.2019 апеляційну скаргу залишено без задоволення, рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.08.2019 - залишено без змін.
Постановою Верховного суду від 12.05.2021 - касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮБК ПЛЮС» - задоволено частково.
Рішення Харківського окружного адміністративного суду від 5 серпня 2019 року та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 9 жовтня 2019 року скасовано, справу направлено на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.
Справу передано до Харківського окружного адміністративного суду.
Ухвалою суду від 14.06.2021 року - прийнято до розгляду адміністративну справу №5204238/19 та продовжено розгляд справи за правилами загального позовного провадження
Від представника позивача - Ясинецького Д.В., через канцелярію суду, надійшло клопотання з проханням відкласти розгляд справи, оскільки представник позивача не зможе взяти участь у судовому засіданні, у зв'язку з зайнятістю в іншій справі.
Фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється згідно до вимог ч. 4 ст. 229 КАС України.
Дослідивши наявні у матеріалах справи докази, суд встановив наступне.
Частиною 2 статті 223 КАС України передбачено, що якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.
Враховуючи викладене та клопотання представника позивача, суд прийшов до висновку про оголошення перерви в судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 223, 229, 243, 261 КАС України, суд, -
Оголосити перерву в судовому засіданні по справі №520/4238/19 до 24.11.2021 до 11:00 год., яке відбудеться за адресою: м. Харків, майдан Свободи, буд.6 зал №20.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Мар'єнко Л.М.