Справа № 488/2966/21
Провадження № 3/488/1258/21
27.10.2021 року м. Миколаїв
Суддя Корабельного районного суду м. Миколаєва Федорченко А.А., розглянувши адміністративні матеріали за ст. 173-2 ч. 1 КупАП відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,-
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ВАБ № 449106 від 27.07.2021 року, в той же день о 18-00 год. ОСОБА_1 перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , словесно погрожував фізичною розправою по відношенню до своєї сестри ОСОБА_2 , чим вчинив психологічне насилля в сім'ї.
Відповідно до ст. 268 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, в зв'язку з чим були здійснені виклики ОСОБА_1 (за адресою вказаною в протоколі про адміністративне правопорушення) до суду, але в зазначений час в судові засідання ОСОБА_1 не з'являвся, причини неявки суду не відомі; про зміну місця проживання на день розгляду справи ОСОБА_1 не повідомляв. Клопотань про відкладення розгляду справи не надходило. 28.09.2021 р. на адресу ВП № 3 ГУНП в Миколаївській області направлена постанова про примусовий привід ОСОБА_1 .
В судове засідання, призначене на 12.10.2021 року, ОСОБА_1 доставлений привідом, свою вину не визнав, просив відкласти судове засідання, на іншу дату направлено нагадування про привід ОСОБА_1 , однак останній в судове засідання не доставлений.
Враховуючи те, що на момент розгляду справи сплив передбачений ч. 2 ст. 38 КупАП строк накладення на правопорушника адміністративного стягнення, відповідно до ст. 247 КУпАПпровадження в адміністративній справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 38, 247, 283, 284, 287-289 КУпАП, -
Провадження в справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП, у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення- закрити.
Постанова може бути оскаржена до Миколаївського апеляційного суду шляхом подання до Корабельного районного суду м. Миколаєва апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя А.А.Федорченко