Справа № 2а-12401/09/1570
22 червня 2010 року м.Одеса
Одеський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Колесниченко О.В.,
при секретарі Болотовій К.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД»до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача -державної податкової адміністрації в Одеській області про скасування рішення державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 27.04.2009 року №0000622340 у розмірі 25 007,75 грн.,
Товариство з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД»звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовними вимогами до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача -державної податкової адміністрації в Одеській області про скасування рішення державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 27.04.2009 року №0000622340 у розмірі 25 007,75 грн.
Свої вимоги позивач обґрунтовує порушенням його прав при проведенні державною податковою адміністрацією в Одеській області перевірки та складанні акту перевірки за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій, на підставі якого державною податковою інспекцією у Малиновському районі м. Одеси було прийняте рішення від 27.04.2009 року №0000622340 про застосування штрафних (фінансових) санкцій у сумі 25 007,75 грн. За переконання позивача, рішення про застосування штрафних санкцій, прийняте на підставі акту перевірки, яка проводилась з порушенням Закону України „Про державну податкову службу в Україні”, повинно бути визнане судом незаконним.
В судовому засіданні представником позивача позовні вимоги були підтримані у повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені по тексту позову.
Представником відповідача у судовому засіданні були надані заперечення, у відповідності до яких відповідач заперечує проти позовних вимог, посилаючись, зокрема, на правомірність своїх дій по прийняттю рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій у сумі 25 007,75 грн., у зв'язку з порушенням позивачем п.п. 1, 6, 13 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Представник державної податкової адміністрації в Одеській області заперечував проти задоволення позовних вимог, посилаючись на їх безпідставність та необгунтованість, з огляду на те, що перевірка дотримання товариством з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД»порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій була проведена згідно вимог чинного законодавства.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази в їх сукупності, проаналізувавши вимоги чинного законодавства, суд встановив наступне.
Як було встановлено при розгляді справи, 22.04.1993 року виконавчим комітетом Одеської міської ради було проведено державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД»за № 1 556 120 0000 002973 за юридичною адресою: 65005, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, 130-Б (а.с. 15).
Товариство з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД»є платником податків та інших обов'язкових платежів та знаходиться на обліку в державній податковій інспекції у Малиновському районі м. Одеси.
Судом встановлено, що на підставі направлення № 3353/23-7017 від 01.04.2009 р. виданого ДПА в Одеській області, головним державним податковим ревізором-інспектором ДПА в Одеській області Русинським O.A. та старшим державним податковим ревізором-інспектором ДПА в Одеській області Дмитровим A.B. проведена перевірка TOB "Аквазар - ЛТД" щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу. Перевірка проведена згідно плану-графіку проведення перевірок відділом контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб ДПА в Одеській області на квітень 2009 року, затвердженого Головою ДПА в Одеській області від 06.04.2009 року. За результатами перевірки був складений акт перевірки № 2072/15/32/23/20921073 від 10.04.2009 року. Перевірка була проведена у присутності оператора-касира TOB "Аквазар-ЛТД" - ОСОБА_1, який був ознайомлен з направленнями та актом перевірки й підписав їх.
На підставі акту перевірки № 2072/15/32/23/20921073 від 10.04.2009 року державною податковою інспекцією у Малиновському районі м. Одеси було прийнято рішення № 0000622340 від 27.04.2009 року про застосування штрафних (фінансових) санкцій у сумі 25 007,75 грн. за порушення п.п. 1, 6, 13 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»(а.с. 12).
Суд вважає дії державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси по прийняттю рішення № 0000622340 від 27.04.2009 року про застосування штрафних (фінансових) санкцій у сумі 25 007,75 грн. правомірними, виходячи з наступного.
Позивач стверджує, що згідно ст. 9 Закону України від 4 грудня 1990 N 509 «Про державну податкову службу в Україні»(зі змінами та доповненнями) державні податкові адміністрації не проводять перевірки щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу суб'єктами підприємництва, та працівники ДПА в Одеській області не мали права проводити перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю Фірми «Аквазар-ЛТД».
Проте, відповідно до ст. 9 Закону України від 4 грудня 1990 N 509 «Про державну податкову службу в Україні»(зі змінами та доповненнями) державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, державні податкові інспекції в містах з районним поділом (крім міст Києва та Севастополя) виконують функції, передбачені статтею 8 цього Закону, крім функцій, зазначених у пунктах 2, 3, 8, 11, 12, 13, 16, а також пункті 15 цієї статті у частині забезпечення виготовлення марок акцизного збору.
У разі коли зазначені в частині першій цієї статті органи державної податкової служби безпосередньо здійснюють контроль за платниками податків, інших платежів, вони виконують щодо цих платників ті ж функції, що й державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції.
Так, відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України від 4 грудня 1990 N 509 «Про державну податкову службу в Україні»(зі змінами та доповненнями) державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, державні податкові інспекції в містах з районним поділом мають право здійснювати контроль за додержанням порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги) у встановленому законом порядку, а також контролю за наявністю свідоцтв про державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності та ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, торгових патентів.
Так, наказом Державної податкової адміністрації України "Про організаційну структуру органів державної податкової служби" від 25.12.2004р. №722 затверджено перелік та зміст функцій Державних податкових адміністрацій. Відповідно до додатку 2 цього наказу Державні податкові адміністрації здійснюють функції організації контрольно-перевірочної роботи за розрахунками у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, тобто проведення перевірок суб'єктів господарювання, які застосовують реєстратори розрахункових операцій.
Відповідно до Положення про відділ контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі управління податкового контролю юридичних осіб ДПА в Одеській області, даний структурний підрозділ, зокрема здійснює контроль та проводить перевірки за розрахунками у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг суб'єктів господарювання, які застосовують реєстратори розрахункових операцій.
Отже, виходячи з викладеного, працівники відділу контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі управління податкового контролю юридичних осіб ДПА в Одеській області наділені правом та обов'язком проведення перевірок суб'єктів господарювання, які застосовують реєстратори розрахункових операцій, та відповідно в даному напрямку роботи Державна податкова адміністрація в Одеській області безпосередньо здійснює контроль за діяльністю таких платників податків, що цілком відповідає та узгоджується з ст. ст. 9, 10 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" від 04.12.1990р. №509-ХІІ.
В свою чергу, в адміністративному позові позивач стверджує, що перевірка TOB "Аквазар-ЛТД" була здійснена з порушенням статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" від 04.12.1990р. №509-ХІІ. Вказана стаття передбачає підстави та порядок проведення органами державної податкової служби планових і позапланових виїзних перевірок своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів).
Тобто, положення вищезазначеної статті можуть застосовуватися лише щодо обов'язків зі сплати податків та зборів, вичерпний перелік яких визначено у статтях 14 та 15 Закону України від 25.06.1991 року № 1252-ХІІ "Про систему оподаткування". У зазначених нормах застосування реєстраторів розрахункових операцій не визначено як податок або збір (обов'язків платіж), а тому положення ст. 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" не регулює питання підстав та порядку проведення планових та позапланових перевірок застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Оскільки, перевірка TOB "Аквазар -ЛТД" проведена щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу, таким чином вона не пов'язана з перевірками своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів).
П. 2 ст. 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" органи державної податкової служби мають право здійснювати контроль за додержанням порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги) в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України.
У питаннях застосування реєстраторів розрахункових операцій Закон України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.1995р №265/95-ВР (зі змінами та доповненнями) (далі - Закон України №265/95-ВР) є саме, тим нормативно-правовим актом, який регулює порядок проведення готівкових розрахунків за товари (послуги).
Відповідно до статті 15 Закону України "№265/95-ВР контроль за додержанням суб'єктами підприємницької діяльності порядку проведення розрахунків за товари (послуги), інших вимог цього Закону здійснюють органи державної податкової служби України шляхом проведення планових або позапланових перевірок згідно із законодавством України.
Відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону України № 265/95-ВР планові або позапланові перевірки осіб, що використовують реєстратори розрахункових операцій, розрахункові книжки або книги обліку розрахункових операцій, здійснюються у порядку, передбаченому законодавством України.
Перевірка TOB "Аквазар -ЛТД" проведена відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Закону України №265/95-ВР та розділом 3 Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків, затверджених наказом ДПА України від 27.05.08 № 355.
Щодо твердження позивача про те, що Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (надалі - Закон N 877) може вважатися спеціальним законом в сфері здійснення контролю з питань додержання правил розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу, патентування , виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зазначаємо наступне.
В частині першій статті 2 Закону N 877 передбачено, що дія цього Закону поширюється на відносини, пов'язані зі здійсненням державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. У той же час, відносини в процесі контролю за дотриманням законодавства, згідно з яким органи податкової служби здійснюють свою діяльність не належать до сфери господарської діяльності, а є відносинами, що виникають у сфері управління. Тому правове регулювання цих відносин здійснюється спеціальним законодавством.
Згідно ст. 2 дія цього Закону не поширюється на відносини, що виникають під час здійснення заходів валютного контролю, митного контролю, контролю за дотриманням бюджетного і податкового законодавства, контролю за дотриманням порядку проведення розрахунків, за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, використанням державного та комунального майна, банківського і страхового нагляду, інших видів спеціального державного контролю за діяльністю суб'єктів господарювання на ринку фінансових послуг, державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, під час проведення процедур, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, а також оперативно-розшукової діяльності, дізнання, прокурорського нагляду, досудового слідства і правосуддя, державного нагляду за дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки.
Таким чином, ч.4. ст. 5 Закону N 877 не поширюється на відносини, пов'язані з проведенням перевірок, щодо додержання правил розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу, патентування, виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Проаналізувавши положення діючого законодавства, можна зробити висновок, що у питаннях застосування реєстраторів розрахункових операцій Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»№ 265 від 6 липня 1995 р. року є спеціальним.
Отже, інші акти законодавства, у тому числі й Закон України «Про державну податкову ї службу в Україні», Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»застосовуються тільки в частині, не врегульованій Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
При здійсненні контролю за додержанням порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), органи державної податкової служби керуються вимогами Закону N 265, яким контроль за проведенням готівкових розрахунків покладено на органи державної податкової служби.
Так, згідно підпункту 3.1 пункту 3 Методичних рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 27.05.2008 N 355, працівниками органів ДПС відповідно до щомісячних планів органу ДПС здійснюються планові перевірки щодо контролю за здійсненням суб'єктами господарювання розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі, а також операцій купівлі-продажу іноземної валюти та касових операцій, а також наявністю свідоцтв про державну реєстрацію, патентів і ліцензій та позапланові перевірки у випадках, передбачених законодавством.
П. 3.2 Наказу № 355 передбачає, що перевірки щодо контролю за здійсненням суб'єктами господарювання розрахункових операцій у готівковій та/або в безготівковій формі, а також операцій купівлі-продажу іноземної валюти та касових операцій, а також наявністю свідоцтв про державну реєстрацію, патентів і ліцензій проводяться посадовими особами органів ДПС за наявності у них службових посвідчень та направлення на перевірку.
Так, 9 квітня 2009 р. фахівцями ДПА в Одеській області перевірка щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Аквазар-ЛТД»була проведена правомірно згідно з вимогами діючого законодавства.
Таким чином, на час проведення перевірки товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Альянс-Сервіс»ЛТД підстави та порядок проведення планових перевірок суб'єктів господарювання, що використовують реєстратори розрахункових операцій, визначались Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Наказом ДПА України від 27.05.2008 N 355, та проводились за окремими щомісячними планами органів державної податкової служби і за наявності направлення на .перевірку.
Враховуючи вищевикладене, зазначена перевірка була проведена як планова та відповідно до вимог чинного законодавства.
В свою чергу, в ході перевірки щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Аквазар-ЛТД»було виявлено порушенням позивачем п.п. 1, 6, 13 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме: не проведення розрахункових операцій на суму 100 грн. за готівкові кошти через реєстратор розрахункових операцій, що є порушенням п. 1 ст. 3 Закону № 265; невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків (6313 грн.) сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО (1379,45 грн.) у розмірі 4833,55 грн., що є порушенням п. 13 ст. 3 Закону № 265 , що підтверджується описом наявних готівкових коштів, показниками денного звіту; не забезпечення зберігання розрахункових книжок протягом 3 років, що є порушенням п. 6 ст. 3 Закону № 265.
Так, згідно із нормою статті 1 Закону України N 265, реєстратори розрахункових операцій застосовуються фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності або юридичними-особами (їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами), які здійснюють операції з розрахунків в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Відповідно до статті 2 Закону N 265 розрахункова операція - приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки - оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця; розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій.
Відповідно до п. 10.3.1.1 п. 10.3 Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства економіки України. Міністерства транспорту та зв'язку України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 20 травня 2008 р. N 281/171/578/155 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 2 вересня 2008 р. за N 805/15496, розрахунки під час відпуску нафтопродукту власникам автотранспорту за готівку здійснюються на АЗС з використанням РРО, які відповідають технічним вимогам до їх застосування та внесені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій згідно з Положенням про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів . України від 29 серпня 2002 року N 1315.
Облік реалізації нафтопродуктів ведеться через зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений до фіскального режиму роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій кожною АЗС, яка здійснює розрахунки із споживачами готівкою. Відпуск нафтопродуктів за готівку відображається у Змінному звіті АЗС за формою N 17-НП.
Згідно п. 1 ст. 17 Закону № 265 у разі непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій, у разі нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуюється фінансова санкція у п'ятикратному розмірі вартості проданих товарів (наданих послуг), на які виявлено невідповідність.
Відповідно за вказане порушення до позивача було застосовано штрафну санкцію у розмірі 500 грн. (100 грн. *5).
Відповідно до п. 13 ст. 3 Закону № 265 суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора розрахункових операцій, а у випадку використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня.
Згідно ст. 22 Закону № 1776-ІП у разі невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті, а у випадку використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня, до суб'єктів підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність.
Відповідно за вказане порушення до позивача було застосовано штрафну санкцію у розмірі 24167,75 грн. (4833,55 грн.*5).
Відповідно до п. 6 ст. 3 Закону України N 265 суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, зобов'язані забезпечувати зберігання використаних книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок протягом трьох років після їх закінчення.
Згідно п. 3 ст. 17 Закону України N 265 до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у розмірі двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у разі незберігання книг обліку розрахункових операцій чи розрахункових книжок протягом встановленого терміну.
Відповідно за вказане порушення до позивача було застосовано штрафну санкцію у розмірі 340 грн. (20 НМДГ).
Стаття 19 Конституції України встановлює, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Частиною 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та й спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. Частиною 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи висновки, до яких дійшов суд в процесі вирішення спору, суд оцінює позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД»до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси про скасування рішення державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 27.04.2009 року №0000622340 у розмірі 25 007,75 грн., необґрунтованими та такими, що не містяться на законних підставах.
З урахуванням встановлених у судовому засіданні фактів суд прийшов до висновку, що позивач не довів суду ті обставин, на які посилався в обґрунтування позовних вимог і вони задоволенню не підлягають.
Керуючись ст.ст. 2, 7, 8, 9, 11, 86, 159 - 164, 167, 254 КАС України, суд, -
У задоволенні адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю фірми «АКВАЗАР-ЛТД» до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - державної податкової адміністрації в Одеській області про скасування рішення державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 27.04.2009 року №0000622340 у розмірі 25 007,75 грн. - відмовити у повному обсязі.
Постанову може бути оскаржено до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання до Одеського окружного адміністративного суду заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення постанови, а також подання апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Повний текст постанови виготовлено та підписано суддею 23.06.2010 року.
Суддя О.В. Колесниченко
23 червня 2010 року