Ухвала від 03.11.2021 по справі 628/4301/21

"03" листопада 2021 р.

Справа № 628/4301/21

Провадження №2/628/1313/21

УХВАЛА

про відкриття провадження

03 листопада 2021 року Куп'янський міськрайонний суд Харківської області у складі судді Барабанової В.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , мешкає : АДРЕСА_2 , до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК АЙКОНС», адреса місця знаходження: 02132 м. Київ, вул. Зарічна, 1Б, офіс 236, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олена Василівна, адреса: 08132 Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Європейська, 11/2, Приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Подолянко Іван Андрійович, адреса: 61140 м. Харків, пров. Роз'їзний, 27, офіс 2, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,

ВСТАНОВИВ:

01.11.2021 позивач звернувся до Куп'янського міськрайонного суду Харківської області з позовом ТОВ «ФК АЙКОНС», треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Грисюк Олена Василівна, Приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Подолянко Іван Андрійович, у якому просить суд визнати таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис, вчинений 11 червня 2021 року Приватним нотаріусом Києво-Святошинського районного нотаріального округу Грисюк О.В., зареєстрований в реєстрі № 62536 про стягнення з позивача на користь відповідача заборгованості за кредитним договором № 1172661 від 23.10.2020, укладеним між ТОВ «ЛІНЕУРА Україна» та ОСОБА_1 за період з 23.10.2020 по 25.05.2021 в сумі 19647,50 грн, посилаючись на недотримання призваним нотаріусом норм ст. ст. 87,88 Закону України «Про нотаріат» та Переліку документів.

Згідно з п. 4 ч. 2ст. 187 ЦПК України, при прийнятті позовної заяви до розгляду та відкритті провадження у справі, суд вирішує питання відносно правил розгляду справи в порядку позовного провадження, а саме в загальному чи спрощеному.

Частинами третьою, четвертою статті 274 ЦПК України передбачено, що при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Згідно ч. 4 ст. 19 ЦПК України загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Дослідивши зміст позовної заяви та доданих до неї документів судом, було встановлено, що справа підсудна Куп'янському міськрайонному суду Харківської області та подана із додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України. Оцінивши зміст та характер позовних вимог, за для забезпечення можливості реалізації принципу рівності та справедливого балансу між сторонами, для повного та всебічного встановлення обставин справи, суддя вважає доцільним розглядати справу у порядку загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 175, 177-178, 187, 190-191 ЦПК України, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК АЙКОНС», треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Грисюк Олена Василівна, Приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Подолянко Іван Андрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Призначити цивільну справу до розгляду в загальному позовному провадженні в підготовче судове засідання на 09:00 год. 19.11.2021, яке відбудеться в каб. №2 приміщення № 1 Куп'янського міськрайонного суду Харківської області ( Харківська область, м. Куп'янськ, вул. 1-го Травня, 27-А).

У підготовче судове засідання викликати учасників справи та направити їм копії даної ухвали разом з позовними матеріалами.

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у термін не пізніше 15 днів з дня вручення цієї ухвали та завчасно до 27.09.2021 року відзив на позовну заяву, який повинен містити заперечення проти позову і докази на підтвердження викладених обставин та відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, направивши його копії одночасно учасникам справи та надавши суду про це відповідне підтвердження.

При цьому відповідачу суддею роз'яснюється, що відповідно до ч.2 ст. 191 ЦПК України у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Треті особи мають право подати пояснення щодо позову протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, а щодо відзиву - протягом десяти днів із дня його отримання.

Копія відзиву, відповіді на відзив, пояснень третьої особи та доданих до них документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Зазначені заяви по суті справи повинні відповідати вимогам ст. 183 ЦПК України.

Відповідно до пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцевих положень» Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою особи може продовжити процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв'язку з карантином.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

На виконання вимог п. 11 ч. 2 ст. 187 ЦПК України суд повідомляє учасникам справи веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою вони можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається: http://kpm.hr.court.gov.ua/sud2023/gromadyanam/csz/.

Суддя В. В. Барабанова

Попередній документ
100771510
Наступний документ
100771514
Інформація про рішення:
№ рішення: 100771512
№ справи: 628/4301/21
Дата рішення: 03.11.2021
Дата публікації: 04.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Куп'янський міськрайонний суд Харківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Інші справи позовного провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (01.11.2021)
Дата надходження: 01.11.2021
Предмет позову: про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню
Розклад засідань:
19.11.2021 09:00 Куп'янський міськрайонний суд Харківської області
06.12.2021 09:40 Куп'янський міськрайонний суд Харківської області
24.12.2021 08:30 Куп'янський міськрайонний суд Харківської області
24.01.2022 10:30 Куп'янський міськрайонний суд Харківської області