Справа №359/10083/21
Провадження №2/359/3278/2021
02 листопада 2021 року суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області
Чирка С.С., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Бориспільської міської ради, третя особа Шістнадцята Київська державна нотаріальна контора про визначення частки померлого у праві спільної сумісної власності та визнання права власності в порядку спадкування за законом
У жовтні 2021 року позивач звернувся до суду з вказаним позовом.
Згідно ч.1 ст.187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі.
Встановлено, що цивільна справа підсудна Бориспільському міськрайонному суду. Форма та зміст позову відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України, підстави для повернення позову, а також для відмови у відкритті провадження в цивільній справі відсутні.
З огляду на це, суддя вважає, що провадження у даній цивільній справі слід відкрити.
Відповідно до п.2 ч.2 та ч.4 ст.19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами загального або спрощеного позовного провадження.
Зважаючи на характер спірних правовідносин та з метою правильного вирішення спору, суддя вважає, що дану цивільну справу належить розглядати в порядку загального позовного провадження.
Керуючись ч.2 ст.187, ст.191 ЦПК України
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Бориспільської міської ради, третя особа Шістнадцята Київська державна нотаріальна контора про визначення частки померлого у праві спільної сумісної власності та визнання права власності в порядку спадкування за законом.
Розгляд цивільної справи здійснювати в порядку загального позовного провадження та призначити підготовче судове засідання на 10 годину 30 хвилин 17 грудня 2021 року.
Копію ухвали судді направити сторонам.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів, а також запропонувати протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали судді:
-надіслати суду відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем;
-надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів;
-надіслати документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Роз'яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Встановити третій особі строк для подання пояснення на позов - 10 календарних дні з дня вручення ухвали про відкриття провадження по справі.
Встановити третій особі строк для подання пояснення на відзив - 5 календарних днів з дня отримання відзиву
Роз'яснити учасникам справи, що вони можуть отримати інформацію про цивільну справу за веб-адресою: http://bpm.ko.court.gov.ua/sud1005.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Чирка С.С.