Справа № 523/5674/21
Провадження №6/523/697/21
"27" вересня 2021 р. м. Одеса
Суворовський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді - Мурманової І.М.
при секретарі - Нестеренко Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 6 в місті Одесі заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Герц» про виправлення описки в судовому наказі від 17.05.2021 року, -
Із заявою про виправлення описки в судовому наказі виданому Суворовським районним судом м. Одеси 17 травня 2021 року у справі № 523/5674/21 звернулась представник заявника/стягувача Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Герц» адвокат Пархоменко І.С. В обґрунтування заяви представник позивача зазначила, що в судовому наказі невірно зазначено адресу місця проживання боржника, замість правильного: АДРЕСА_1 », помилково зазначено « АДРЕСА_2 ». На підставі викладеного представник просить випрати зазначену помилку.
Відповідно до вимог ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Дослідивши заяву про виправлення описки, матеріали цивільної справи, суд дійшов висновку, що заява про виправлення описки задоволенню не підлягає з наступних підстав.
Матеріалами справи встановлено, що 17 травня 2021 року Суворовським районним судом м. Одеси було видано судовий наказ, згідно якого, його було видано на стягнення з боржника ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_2 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Герц» (65014, м. Одеса, вул. Єврейська, 2А, код ЄДРПОУ: 39763909, р/р НОМЕР_2 в Філії - Одеське обласне управління АТ «Ощадбанк», код банку 328845) заборгованості за наданні житлово-комунальні послуги у розмірі 5325; три відсотка річних у розмірі 307 (триста сім) гривень 90 коп.; інфляційні збитки у розмірі 596 (п'ятсот дев'яносто шість) гривень 84 коп. ; сплачений та документально підтверджений судовий збір у сумі 227 (двісті двадцять сім) гривень 00 коп., та витрати на правничу допомогу в розмірі 300 (триста) гривень 00 коп.
Згідно відомостей Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ГУДМС України в Одеській області - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 .
На підставі відповіді Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ГУДМС України в Одеській області, адреса боржника в судовому наказі зазначена, як: АДРЕСА_2 , яка відповідно підтверджує місце реєстрації боржника, а відтак, адреса, що вказана в судовому наказі не є помилкою.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що заява представника стягувача про виправлення описки в судовому наказі задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.ст. 247, 260, 269, 353, 432 ЦПК України, -
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Герц» про виправлення описки в судовому наказі від 17.05.2021 року - залишити без задоволення.
Ухвалу суду надіслати всім особам, яким видавалось чи надсилалось судове рішення.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Суворовський районний суд м. Одеси протягом 15-ти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: