18.10.2021
Справа № 522/17168/19
Провадження № 2/522/2148/21
(вступна та резолютивна частини)
18 жовтня 2021 року Приморський районний суд міста Одеси у складі:
головуючого судді Свяченої Ю.Б.
при секретарі - Шеян І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Одесі в порядку підготовчого позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про захист честі, гідності та ділової репутації,
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 32, 34, 68 Конституції України, ст.ст. 16, 277 ЦК України, ст.ст. 4, 13, 19, 175, 177, 263-265, 273, 352 ЦПК України, -
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про захист честі, гідності та ділової репутації - задовольнити частково.
Визнати недостовірною інформацію, розповсюджену ОСОБА_2 на власній сторінці в мережі «Facebok», а також в інтернет виданні “Резонанс”: «Увага!!! Підвищення суми хабаря. Відтепер за оформлення дозволу на травмат в ГУНП в Одеській області - 500 доларів США”.
Зобов'язати ОСОБА_2 спростувати недостовірну інформацію шляхом опублікування на власній сторінці в мережі «Facebok», а також в інтернет виданні “Резонанс” наступного тексту:
« ІНФОРМАЦІЯ_1 на власній сторінці в мережі «Facebok»( ІНФОРМАЦІЯ_2 ), а також в інтернет виданні Резонанс» (http://resonance.ua/doreformirovalis-v-odesse-nazrevae/) мною, ОСОБА_2 , було розповсюджено недостовірну інформацію, а саме: “відтепер за оформлення дозволу на травмат в ГУНП в Одеській області - 500 доларів США».
В іншій частині позовних вимог - відмовити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір за подання позовної заяви у розмірі 1536 грн. 80 коп.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту судового рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня отримання його копії.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене шляхом подачі апеляційної скарги до Одеського апеляційного суду через Приморський районний суд м. Одеси. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.
Повний текст рішення суду буде виготовлено протягом десяти днів згідно ч. 6 ст. 259 ЦПК України.
Суддя: Ю.Б. Свячена