Ухвала від 04.10.2021 по справі 671/1559/21

Справа № 671/1559/21

УХВАЛА

про відкриття провадження в справі

та призначення її до судового розгляду

04 жовтня 2021 року м. Волочиськ

Суддя Волочиського районного суду Хмельницької області Ніколова С.В. розглянувши матеріали за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи Волочиська міська об'єднана територіальна громада в особі Волочиської міської ради Хмельницької області, як орган опіки та піклування, Волочиський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), ОСОБА_2 про усиновлення малолітньої дитини,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про усиновлення ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 293 ЦПК України, суд розглядає в порядку окремого провадження справи про усиновлення.

Заява відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства щодо форми та змісту. Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

Керуючись ст. 187, 260, 261, 293, 294 ЦПК України,-

УХВАЛИЛА:

Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи Волочиська міська об'єднана територіальна громада в особі Волочиської міської ради Хмельницької області, як орган опіки та піклування, Волочиський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), ОСОБА_2 про усиновлення малолітньої дитини.

Справу розглянути за правилами окремого провадження у закритому судовому засіданні в складі головуючої судді Ніколової С.В. та присяжних Шелеги О.О. та Єгорової С.Г.

Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 24 листопада 2021 року на 14 годину 30 хвилин з участю учасників справи в приміщенні Волочиського районного суду Хмельницької області (Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Лисенка, 4).

В судове засідання викликати учасників справи, надіславши їм копію ухвали про відкриття провадження, а заінтересованим особам, окрім того, копію заяви з додатками.

Надати заінтересованим особам строк, протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення копії даної ухвали, для подання відзиву на позов. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) заінтересованою особою одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Учасники справи можуть отримати за веб-адресою на порталі судової влади України в мережі Інтернет: ttp://vl.km.court.gov.ua./sud2203/gromadyanam/csz інформацію щодо справи.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя:

Попередній документ
100692419
Наступний документ
100692421
Інформація про рішення:
№ рішення: 100692420
№ справи: 671/1559/21
Дата рішення: 04.10.2021
Дата публікації: 02.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Волочиський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про усиновлення, з них:; усиновлення громадянами України, що проживають на території України
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (30.09.2021)
Дата надходження: 30.09.2021
Предмет позову: -
Розклад засідань:
24.11.2021 14:30 Волочиський районний суд Хмельницької області
07.12.2021 11:00 Волочиський районний суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
НІКОЛОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
НІКОЛОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА