Справа № 212/8536/21
2/212/4004/21
29 жовтня 2021 року м. Кривий Ріг
Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі: Головуючого судді - Власенко М.Д., за участі секретаря судового засідання - Машошиної Ю.О. розглянувши за відсутності учасників справи, без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Факторінгс», треті особи: Приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Виноградова Владислава Юріївна, Приватний виконавець виконавчого округу міста Дніпропетровської області Ванжа Олександр Володимирович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, -
встановив:
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за вказаним позовом.
Судовий розгляд справи було призначено на 29.10.2021 року в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Станом на 29.10.2021 року у суду відсутні відомості про вручення сторонам ухвали про відкриття провадження у справі та вручення відповідачу та третім особам матеріалів позовної заяви з додатками. Відзив на адресу суду не надходив.
У зв'язку з наведеним, суд вважає, що судове засідання в порядку спрощеного позовного провадження без повідомленням (виклику) учасників справи слід відкласти, в межах строку передбаченого статтею 275 ЦПК України, для забезпечення правом відповідача подати відзив на позовну заяву.
Керуючись ст.ст. 223, 275, 279 ЦПК України, -
Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Факторінгс», треті особи: Приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Виноградова Владислава Юріївна, Приватний виконавець виконавчого округу міста Дніпропетровської області Ванжа Олександр Володимирович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, -, в порядку спрощеного позовного провадження з без повідомлення учасників справи відкласти на 07 грудня 2021 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: М. Д. Власенко