Ухвала від 07.10.2021 по справі 209/1071/21

№ 209/1071/21

№ 2/207/938/21

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 жовтня 2021 року Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді Подобєд О.К.

при секретарі Єрмаковій Н.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам'янське цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпровського відділу державної виконавчої служби у м. Кам'янське, третя особа: Друга Кам'янська державна нотаріальна контора про зняття арешту з нерухомого майна, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду із позовною заявою до Дніпровського відділу державної виконавчої служби у м. Кам'янське, третя особа: Друга Кам'янська державна нотаріальна контора про зняття арешту з нерухомого майна.

Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилась надала заяву про розгляд справи за її відсутності, просила позовні вимоги задовольнити.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився. Про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Представник третьої особи в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутності.

Відповідно до ч.1 ст. 280 Цивільного процесуального кодексу України, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

На підставі ч.2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, оскільки належним чином повідомлений представник відповідача не з'явився в судове засідання і від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд вважає за необхідне проводити заочний розгляд справи, проти чого позивачка не заперечує.

Керуючись ч.4 ст.223, ч.1 ст.280, ст.281 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Проводити заочний розгляд цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпровського відділу державної виконавчої служби у м. Кам'янське, третя особа: Друга Кам'янська державна нотаріальна контора про зняття арешту з нерухомого майна.

Ухвала суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуюча О.К. Подобєд

Попередній документ
100680158
Наступний документ
100680160
Інформація про рішення:
№ рішення: 100680159
№ справи: 209/1071/21
Дата рішення: 07.10.2021
Дата публікації: 01.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Південний районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (20.07.2021)
Дата надходження: 23.04.2021
Предмет позову: зняття арешту з нерухомого майна
Розклад засідань:
23.06.2021 16:00 Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
15.07.2021 15:00 Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
27.09.2021 16:00 Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
07.10.2021 13:30 Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська