Ухвала від 28.10.2021 по справі 820/2124/18

УХВАЛА

28 жовтня 2021 року

Київ

справа №820/2124/18

адміністративне провадження №К/9901/1135/19

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Шишова О.О., проводячи підготовчі дії до касаційного розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування податкової вимоги та податкових повідомлень-рішень,

УСТАНОВИВ:

До Верховного Суду у складі Касаційного адміністративного суду надійшла касаційна скарга Головного управління ДФС у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19.07.2018 та на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 27.11.2018.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями касаційну скаргу було передано судді-доповідачу Шипуліній Т.М. та визначено склад колегії суддів, до якої також входять судді: Бившева Л.І., Юрченко В.П.

Ухвалою Верховного Суду від 21.02.2019 відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Головного управління ДФС у Харківській області у цій справі.

Розпорядженням заступника керівника апарату Верховного Суду - керівника секретаріату Касаційного адміністративного суду від 25.11.2020 № 2286/0/78-20 призначено повторний автоматизований розподіл, у зв'язку зі звільненням судді-доповідача Шипуліної Т.М.

Протоколом повторного автоматизованого розподілу справ між суддями від 25.11.2020 визначено новий склад суду: Шишов О.О. (головуючий суддя), Дашутін І.В., Яковенко М.М.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 345 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю, суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

В порядку, встановленому ст. 340 КАС України, проведені необхідні підготовчі дії з підготовки справи до касаційного розгляду.

Під час проведення підготовки справи до касаційного розгляду, зокрема, з'ясовано: склад учасників справи; відсутність клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю.

З огляду на закінчення підготовки справи та враховуючи вимоги ст. 345 КАС України, розгляд справи можливий судом касаційної інстанції в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Керуючись статтями 31, 241, 248, 340, 345 КАС України,

УХВАЛИВ:

Прийняти до провадження справу №820/2124/18 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування податкової вимоги та податкових повідомлень-рішень.

Закінчити підготовку даної справи до касаційного розгляду.

Призначити справу №820/2124/18 до розгляду у порядку письмового провадження з 03 листопада 2021 року в приміщенні Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду за адресою: вул. Московська 8, корп. 5, м. Київ.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Шишов

Попередній документ
100679823
Наступний документ
100679825
Інформація про рішення:
№ рішення: 100679824
№ справи: 820/2124/18
Дата рішення: 28.10.2021
Дата публікації: 01.11.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них
Розклад засідань:
03.11.2021 00:00 Касаційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШИШОВ О О
суддя-доповідач:
ШИШОВ О О
відповідач (боржник):
Головне управління ДПС у Харківській області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління ДПС у Харківській області
позивач (заявник):
Шумовська Ольга Володимирівна
представник:
Гундар Ганна Миколаївна
суддя-учасник колегії:
ДАШУТІН І В
ЯКОВЕНКО М М