Справа № 545/3481/21
Провадження № 2/545/1471/21
Номер рядка звіту 81
Іменем України
про відкриття провадження у справі
"28" жовтня 2021 р. суддя Полтавського районного суду Полтавської області Путря О.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю « Фінансова компанія « Еліт Фінанс » ( м. Київ, вул. Солом'янська,2 ), третя особа : приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович ( м.Київ, вул. Мала Житомирська,6/5 ) про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню ,-
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України, а тому за даними вимогами може бути відкрито загальне позовне провадження.
По справі необхідно призначити підготовче судове засідання .
Позивачем заявлено клопотання про витребування доказів, яке підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 12,13,187 ЦПК України,
1. Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю « Фінансова компанія « Еліт Фінанс », третя особа : приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню
2. Призначити справу до підготовчого розгляду на « 24 » листопада 2021 року о 10-30 год.
3.Надіслати сторонам копію позовної заяви із додатками та визначити :
-строк для подання відповідачем відзиву на позов - 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження; копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана(надана) одночасно з надісланням(наданням) відзиву до суду;
-строк для надання письмових пояснень третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження .
Роз'яснити що відповідно до ст.187 ч.3 ЦПК України, якщо при відкритті провадження у справі було вирішено питання про залучення третіх осіб, позивач не пізніше двох днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі повинен
направити таким третім особам копії позовної заяви з додатками, а докази такого направлення надати суду до початку підготовчого засідання або до початку розгляду справи по суті в порядку спрощеного позовного провадження.
Витребувати у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Остапенко Є.М. належним чином завірену копію виконавчого напису № 107978, виданого 08.06.2021 року про стягнення з ОСОБА_1 на користь ТОВ ФК « Еліт Фінанс » заборгованості та копії документів на підставі яких вчинено виконавчий напис.
Повідомити учасників, що отримати інформацію щодо справи, що розглядається, можливо на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://pl.pl.court.gov.ua/sud1625/gromadyanam/csz/ .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:О. Г. Путря