Справа № 953/18461/21
н/п 2/953/3967/21
про відкриття провадження у цивільній справі
"01" жовтня 2021 р. Суддя Київського районного суду м. Харкова Лях М.Ю., розглянувши позовну заяву Моторного (транспортного) страхового бюро України (адреса: 02154, м. Київ, Русанівський бульвар,8) до ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) про відшкодування шкоди в порядку регресу, -
Представник позивача звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить стягнути з відповідача на користь позивача завдану шкоду в порядку регресу в розмірі 23749,77 грн. та сплачений судовий збір.
Позов поданий з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, підсудний Київському районному суду м. Харкова, підстав для залишення позову без руху, повернення чи передачі за підсудністю, відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.
Вирішуючи питання про відкриття провадження у справі судом враховано положення статті 19 ЦПК України, якою встановлений порядок здійснення цивільного судочинства у вигляді наказного провадження, позовного провадження (загального або спрощеного), окремого провадження, вимоги статті 274 ЦПК України, клопотання представника позивача про розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження з викликом осіб, в результаті чого приходжу до висновку про необхідність розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням викликом) сторін.
Керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 277 ЦПК України, суддя -
Прийняти до розгляду позовну заяву Моторного (транспортного) страхового бюро України до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу.
Здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити по справі судове засідання на 16 листопада 2021 року о 14:30 год. у приміщенні Київського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська 7-Б, зал №29 (каб. №33).
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи разом з копією позовної заяви з копіями доданих до неї документів - відповідачам.
Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідачі мають право пред'явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачам п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://ki.hr.court.gov.ua. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя -