Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
про затвердження ліквідаційного балансу
"01" червня 2010 р. Справа № Б-19/151-09
вх. № 8116/2-19
Суддя господарського суду Міньковський С.В.
при секретарі судового засідання Лавріненко К.Г.
За участю:
ліквідатора - Нікіфорової О.М. дов. №4915/10/24-016 від 01.06.2010 року
Розглянувши звіт про роботу ліквідатора та наданий ліквідаційний баланс банкрута
По справі за заявою : ДПІ у Ленінському районі м. Харкова
до : Товариства з обмеженою відповідальністю "Чисті руки" м. Харків
про визнання банкрутом
Ухвалою господарського суду від 11.05.2010року суд призначив до розгляду звіт ліквідатора на 01.06.2010 року.
В судовому засіданні ліквідатор банкрута в особі ДПІ у Ленінському районі м. Харкова надав повний звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс і документи ТОВ "Чисті руки" м. Харків.
Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання ТОВ "Чисті руки" м. Харків банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (Постанова господарського суду від 02.12.2009року) і призначення ліквідатора була проведена наступна робота по ліквідації відсутнього боржника у відповідності до положень ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
В звіті ліквідатора та документах, доданих ліквідатором, виконані всі належні дії щодо банкрута, а саме: направлені відповідні запити до Комунального підприємства "Харківське міське БТІ" (отримано відповідь №86/4 від 05.02.2010 року про відсутність за банкрутом зареєстрованого права власності на об'єкти нерухомого майна), до Харківської регіональної філії Харківського міського реєстраційного відділу ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах” (отримано відповідь №21/2704 від 18.03.2010 року про відсутність зареєстрованого за банкрутом права власності чи користування землею), до ВДАІ з обслуговування Ленінського району та АТІ ГУМВС України (отримано відповідь №9939 ВІД 10.03.2010 року про відсутність за банкрутом зареєстрованих транспортних засобів), до Департаменту економіки та комунального майна Управління комунального майна та приватизації виконкому Харківської міської ради (отримано відповідь №2677 від 15.03.2010 року про відсутність за банкрутом орендованих нежитлових приміщень комунальної власності), до Міської інспекції Держтехнагляду (отримано відповідь №320 від 12.03.2010 року про відсутність зареєстрованої за банкрутом сільськогосподарської техніки), до ДВС у Ленінському районі м. Харкова (отримано відповідь №1652 від 10.02.2010 року про відсутність відкритих виконавчих проваджень по банкруту), ліквідатором повідомлено про визнання боржника банкрутом - Харківський міський центр зайнятості, УПФУ в Ленінському районі, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ленінському районі, ХОВ фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (документи у матеріалах справи).
В ході проведення ліквідаційної процедури до ліквідатора банкрута надійшли заяви з вимогами на загальну суму 4590,00грн., а саме: ДПІ в Ленінському районі м. Харкова у розмірі 4590,00грн., заяв від інших кредиторів до ліквідатора не надходило.
Ліквідатором дана публікація про відсутність печатки та штампів та засновницьких документів банкрута і будь-якої фінансово-господарської документації (газета „Прем'єр” №45 (4118) від 25.02.2010 року).
Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури по банкруту, а саме: Харківський міський центр зайнятості, УПФУ в Ленінському районі, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ленінському районі, ХОВ фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (листи - відповіді у матеріалах справи).
В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що по банкруту не проведена інвентаризація майна в зв'язку з тим, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з працівниками підприємства також не зроблені, в зв'язку з відсутністю у банкрута фінансово-господарської документації та активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів, у тому числі по заробітній платі.
Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, які свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 4590,00грн. в зв'язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 32,п.6.ст.40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,-
1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.
2. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Чисті руки", зареєстровану рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради №Ю0010125 від 19.05.1999 року, код 30377916, місцезнаходження: м. Харків, вул. Чоботарська, 34.
3. Провадження по справі припинити.
4. Зобов'язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю "Чисті руки" м. Харків та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.
5. Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС у Ленінському районі м. Харкова.
Суддя Міньковський С.В.